Nieludzka inteligencja kontroluje Ziemię

Opublikowano: 20.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1080

Po kontakcie z życiem pozaziemskim nowe gatunki mogą przedostać się na Ziemię, powodując wzrost i zmianę różnorodności biologicznej. Może to również stanowić wyzwanie dla równowagi ekologicznej Ziemi i wykorzystania zasobów. Wpływ interwencji istot pozaziemskich na Ziemię i cywilizację ludzką jest nieprzewidywalny i różnorodny. Ważne jest, aby zachować otwarty umysł oraz kontynuowali badania i myślenie, aby poradzić sobie ze zmianami i wyzwaniami, które mogą nadejść w przyszłości. Jedno jest pewne. Ingerencja życia pozaziemskiego oficjalna lub skryta może doprowadzić do ogromnych zmian w strukturze społeczeństwa ludzkiego.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.