Ruskie improwizacje

Opublikowano: 20.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 684

W tym przeglądzie omówimy ZMODYFIKOWANĄ radziecką bombę burzącą FAB-1500. Jest to kontynuacja tematu bomb burzących z 1954 roku. W tym przeglądzie nie będziemy omawiać historii, lecz wyłącznie użytą technikę.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. niecowiedzacy 25.05.2024 01:16

    Autor ma przestarzałe informacje. Obecnie Rosjanie użyją nowej bomby FAB 3000 dla podbicia efektu demolowania i burzenia.

  2. rozrabiaka 25.05.2024 01:27

    @niecowiedzacy – Rosja nie uzywa żadnych rakiet, bo wg skrzypczaka i super expresu rakiety skończyły się już w 2022 roku, chyba w lipcu.
    Jeżeli chodzi o moje gusta to poproszę dla Polski, ale dopiero jutro rano, kilka niezawodnych zestawów patriot – 3 generacji tj. Pierwsza generacja razy 3 (cena), to jest specjalna oferta “sojusznicza” dla Polski-radzę skorzystać

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.