Bądź na bieżąco – 19.05.2025

Opublikowano: 20.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 521

W najnowszym odcinku poruszamy skandal wizowy na polskich uczelniach prywatnych oraz jego konsekwencje dla imigrantów i studentów z Ukrainy, którzy narażeni są na oskarżenia o fałszerstwa dokumentów. Przeanalizujemy wpływ sankcji na Rosję i to, jak USA oraz inne kraje nadal korzystają z rosyjskich surowców mimo oficjalnych restrykcji. Przyjrzymy się również działaniom polskich urzędów skarbowych, które intensyfikują kontrole przedsiębiorców, pogarszając sytuację małych firm. Na koniec omówimy szczegóły śledztwa w sprawie pożaru przy Marywilskiej 44, które budzą kontrowersje i napięcia społeczne.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.