Inicjatywa dla inkluzywnego kapitalizmu – 1

Opublikowano: 19.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1069

W tym filmie przedstawiam postać Lynn Forester de Rothschild. Kilka lat temu założyła ona inicjatywę dla inkluzywnego kapitalizmu z Watykanem. Przyjrzymy się zamiarom i celom tej organizacji — inicjatywy, która skupia wiele znanych postaci z polityki gospodarki i finansów. Posługujemy się jedynie oficjalnymi dostępnymi mainstreamowymi źródłami, nie posiłkując się żadnymi niepoważnymi źródłami. Korzystamy głównie z materiałów własnych inicjatywy ,jak i oficjalnie dostępnych referatów i wywiadów.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Katarzyna TG 19.05.2024 22:31

    Ponieważ faszyzm korporacyjny uwielbia odwracać znaczenie słów: “inkluzywny kapitalizm” = wykluczanie wszystkich mających własne zdanie, niepotrzebujących kodu QR na czole czy jakiejkolwiek innej części ciała, niebędących żywą chodzącą tarczą strzelniczą dla big pharmy, niepotrzebujących wskazówek jak żyć, co jeść i kogo popierać, kochać i nienawidzić.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.