Zakazali jej leczyć za krytykę rządu ws. epidemii

Opublikowano: 01.08.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1311

 
Pani dr Anna Martynowska mocno skrytykowała rząd za decyzje dotyczące epidemii i wskazała, że źródłem koronawirusowej paniki jest ludzka głupota. Skrytykowała koronawirusową psychozę i ujawniła, do jakich patologii w służbie zdrowia doprowadziła ta rzekoma pandemia. 24 lipca Okręgowy Sąd lekarski we Wrocławiu ukarał ją tymczasowym zawieszeniem prawa wykonywania zawodu do 24 stycznia 2021 r. Czym zawiniła lekarka? Oto wywiad, za który ją ukarano. Lekarzom w Polsce nie wolno wyciągać własnych wniosków nt. koronawirusa opartych na własnych obserwacjach i doświadczeniach z praktyki lekarskiej.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 13, średnia ocena: 4,69 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
majkel
Użytkownik
majkel

Tego typu działania i zachowania sądów, rządu, władz jedynie utwierdzają, że nie ma żadnej pandemii, że to oszustwo i ściema

Piron
Użytkownik
Piron

Takich (wypowiadanych w podobnym stylu) głosów krytyki na temat Covid 19, mam w swojej kolekcji kilkanaście sztuk, (są to lekarze i specjaliści od wirusologii i mikrobiologi z całego świata) z czego wiem iz kilku z nich zostało ukaranych w taki sam sposób jak pani z filmu powyżej (pozbawieniem praw wykonywania zawodu). Obecnie Cowid 19 ma śmiertelność 0,19 % (słaba grypa) więc ich durne kary dla niepokornych lekarzy są coraz bardziej śmieszne, myślę że społeczeństwo wkrótce wystawi im (politykom i WHO) za to odpowiedni rachunek.