Zaginione planety Układu Słonecznego

Opublikowano: 04.10.2019 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 481

Merkury, Wenus, Ziemia, Mars, Jowisz, Saturn, Uran oraz Neptun. Każdy z nas wie, że układ słoneczny zawiera te 8 planet. Warto się jednak zastanowić nad tym, czy w naszym układzie nie istniały kiedyś także inne planety. Przez lata naukowcy rozważali obecność kilku hipotetycznych planet po których dziś nie ma już śladu lub też których nie jesteśmy jeszcze w stanie zlokalizować. Sprawdźmy zatem o jakie planety chodzi i czy ich istnienie ma pokrycie w rzeczywistości.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.