Za badaniami o depopulacji stoją CIA, Pentagon i Fundacja Rockefellera

Opublikowano: 07.11.2023 | Kategorie: Nauka i technika, Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3798

W świecie, w którym rzeczywistość jest często dziwniejsza od fikcji, intrygi stojące za globalnymi wydarzeniami są wielokrotnie owiane tajemnicą. Jedna z takich intryg kręci się wokół strony internetowej Deagel.com, mało znanego podmiotu internetowego znanego z wyczerpujących danych na temat zdolności wojskowych i zaskakujących prognoz wyludnienia w 2025 roku.

Możemy ujawnić, że ostatnie ustalenia wydają się łączyć stronę Deagel.com bezpośrednio ze znaczącymi graczami na arenie światowej: Centralną Agencją Wywiadowczą (CIA), Departamentem Obrony USA (DoD) i Fundacją Rockefellera.

Aktualne dane dotyczące zgonów na Zachodzie, obejmujące dane dotyczące współczynnika umieralności na 100 000 mieszkańców, wskazujące, że prawdopodobieństwo śmierci z jakiejkolwiek przyczyny w przypadku czterokrotnie zaszczepionych jest większe niż w przypadku osób niezaszczepionych, zdecydowanie sugerują, że prognoza Deagel dotycząca wyludnienia nie jest jedynie szacunkiem, ale w rzeczywistości celem, który jest na dobrej drodze do realizacji dzięki śmiercionośnym skutkom szczepionki na Covid-19.

Możemy potwierdzić, że dr Edwin A. Deagle jr, który zmarł 16 lutego 2021 r., jest potwierdzoną przez władze rządowe osobą stojącą za stroną Deagel.com. Przez całe swoje życie dr Edwin był asystentem Sekretarza Obrony i zastępcą Sekretarza Obrony. Był także dyrektorem ds. stosunków międzynarodowych w Fundacji Rockefellera — wpływowej globalnej organizacji filantropijnej. W 1993 roku został mianowany przez Billa Clintona na podsekretarza sił powietrznych USA.

Ta intryga jest jednak jeszcze głębsza. Odtajnione dokumenty, ujawnione na podstawie wniosków wynikających z ustawy o wolności informacji FOIA, ujawniają komunikację Deagle’a z ówczesnym dyrektorem Centralnego Wywiadu Stanów Zjednoczonych, Stansfieldem Turnerem, co sugeruje powiązania z CIA. Jeden z dokumentów, datowany na rok 1977, intrygująco odnosi się do wydarzenia określanego jako „najbardziej znaczące w dziedzinie wywiadu od 1947 roku”.

CIA opublikowała 23 dokumenty FOIA dotyczące doktora Deagle’a, Fundacji Rockefellera, Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych i byłego dyrektora CIA. To zdecydowanie sugeruje, że Deagel.com nie jest dziełem tylko jednego człowieka, ale w rzeczywistości jest dziełem amerykańskiego kompleksu wojskowo-przemysłowego składającego się z CIA, Departamentu Obrony USA i podejrzanej Fundacji Rockefellera. W tym kontekście tym bardziej niepokojące są jego apokaliptyczne prognozy dotyczące wyludnienia.

Apokaliptyczne prognozy Deagela dotyczące wyludnienia na rok 2025 przewidują znaczny spadek liczby ludności w różnych krajach, co budzi niepokój, biorąc pod uwagę obecne nadmierne dane dotyczące zgonów rejestrowane na całym świecie. Dramatyczna prognoza Deagel.com na 2025 rok została usunięta z ich strony internetowej gdzieś w 2020 roku. Jednak dzięki „Wayback Machine – Internet Archive” możemy przeglądać oryginalne przewidywania, zanim jeszcze zostały odkryte przez krytyków.

Deagel przewidywał w 2020 r., że do roku 2025 liczba ludności w Wielkiej Brytanii spadnie o 77,1%. Deagel przewidywał w 2020 r., że do roku 2025 liczba ludności w Stanach Zjednoczonych spadnie o 68,5%. Deagel przewidywał w 2020 r., że do roku 2025 liczba ludności w Niemczech spadnie o 65,1%. Deagel przewidywał w 2020 r., że do roku 2025 liczba ludności Australii spadnie o 34,6%. Przewidywał jednocześnie ogromny spadek ludności wśród wielu innych zachodnich krajów.

Pełną listę oryginalnych apokaliptycznych przewidywań Deagela dotyczących wyludnienia można zobaczyć TUTAJ. Niestety, rozwój wypadków zdecydowanie sugeruje, że złowieszcze szacunki Deagela dotyczące wyludnienia nie mogą mieć jedynie charakteru spekulacyjnego. Rzeczywiste dane wydają się niepokojąco pokrywać z tymi liczbami, głównie ze względu na poważne i śmiertelne konsekwencje szczepienia na COVID-19.

Jednak powszechna dystrybucja tych eksperymentalnych szczepionek, dozwolona na mocy zezwolenia na stosowanie w sytuacjach nadzwyczajnych, nie byłaby możliwa bez tła pandemii COVID-19. Zatem fakt, że Departament Obrony USA (DoD) wydał na Ukrainie kontrakt na badania nad COVID-19, trzy miesiące przed oficjalnym uznaniem wirusa Covid-19, rodzi kilka poważnie niepokojących pytań. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że Departament Obrony USA jest ściśle powiązany z Deagel.com, wraz z CIA i Fundacją Rockefellera.

Ilustracja: Nobulart.com
Na podstawie: Presidency.ucsb.edu, Legacy.com, CIA.gov [1] [2] [3] [4], Deagel.com, Nobulart.com, USASpending.gov
Źródło zagraniczne: Expose-News.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. JedynaDroga 07.11.2023 19:28

  Objęte zaplanowaną depopulacją będą państwa bloku NATO , tam gdzie zamieszkują biali mieszkańcy.

  Po zdziesiątkowaniu białej rasy nikt nie stanie na przeszkodzie na wybiciu reszty ludności świata.

  Tutaj nie ma mowy o żadnych przypadku, wszystko zostało zaplanowane setki lat temu, obecnie jesteśmy świadkami realizacji tego morderczego planu.

 2. Denisrozrabiaka 07.11.2023 22:44

  Kliknijcie w artykule na pasek. .”..time machine..” jest tabelka, rewelacyjna i do tego na dole na różowo/ czerwono wyjaśnienie na przykładzie USA dlaczego takie zmiany. Super ciekawe

 3. Rozbi 08.11.2023 12:15

  Deagel przewidywał w 2020 r., że do roku 2025 liczba ludności w Wielkiej Brytanii spadnie o 77,1%.

  I ktoś w to wierzy?

  Mamy raptem 14 miesięcy na wykonanie przepowiedni… do celu jeszcze daleko… Nawet nadmierne zgony przez Covid i zamknięte szpitale nie mieszczą się nawet w 5%….

  Nie mam pojęcia dlaczego ktoś w takie bujdy wierzy

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.