Wizerunkowa śmierć tygodnika „Nie”?

Opublikowano: 31.05.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 370

Redakcja tygodnika „Nie” będzie uczestniczyć w marszu opozycji 4 czerwca, tracąc swą wiarygodność niezależnego medium. Szkoda. Z kolei PiS uważa, że stworzenie Komisji ds. badania wpływów rosyjskich otworzy mu drogę do wygranych wyborów. Myli się, bo przekonuje przekonanych, a pozostali nie poddadzą się chamskiej propagandzie władzy. Kto przegra podczas zagrywek Komisją ds. rosyjskich wpływów?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.