Izrael łamie prawo międzynarodowe, Polska pokornie prosi…

Opublikowano: 03.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 526

W ataku Izraela na konwój amerykańskiej organizacji humanitarnej zginęli ludzie, wśród nich Polak. Dopiero to zmobilizowało polskie władze do reakcji. Nader ostrożnej i haniebnej. Po pierwsze — Polskę stać jedynie na prośby, by łaskawie Izrael wyjaśnił swe postępowanie, po drugie — nie ma żądań, by winni tego ataki zostali pociągnięci do odpowiedzialności. Równie wstrzemięźliwie Polska zareagowała na atak na konsulat Iranu w Syrii. Izrael naprawdę czuje się kompletnie bezkarny, a jego cyniczne tłumaczenia tylko pokazują, jak głęboko w tyłku ma normy prawa i normy moralne.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 03.04.2024 18:16

    Niestety syjoniści mają wszystkich w ,,garści,, kontrolując bogactwa tego świata. Dlatego nikt im nie przeszkodzi. I doskonale o tym wiedzą. Z tąd ta buta i bezczelność.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.