Wieża Babel odnaleziona

Opublikowano: 05.01.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1754

Każdy z nas słyszał tę historię. Wg biblijnej Księgi Rodzaju dawno temu ludzie zebrali się, aby zbudować ogromną wieżę Babel. Bóg Jahwe widząc jednak tę budowę, postanowił zstąpić na Ziemię i pomieszać ludziom języki rozpraszając ich po całej Ziemi. Zwykle myślimy, że ta historia to tylko i wyłącznie mit, próba wyjaśnienia tego dlaczego różni ludzie mówią różnymi językami i dlaczego istnieją różne narody. Wszystko wskazuje jednak na to, że wieża Babel naprawdę kiedyś istniała. Wcielmy się zatem w rolę detektywów i wyruszmy na poszukiwania wieży Babel.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.