Urzędnicy chcieli poinformować FBI o szpiegowaniu i odesłano z kwitkiem

Opublikowano: 08.09.2019 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 730

W czwartek wieczorem adwokat Trumpa Rudy Giuliani rozmawiał z Seanem Hannity w związku z ujawnieniem dokumentu FD-302 z przesłuchań Bruce’a Ohra przez Departament Sprawiedliwości USA. Giuliani doniósł na skorumpowane FBI! Dokument FD-302 nie jest dokładnym zapisem przesłuchania – ale notatką sporządzoną post factum przez agenta FBI na podstawie uproszczonego transkryptu, często niedokładnie przedstawiającą wypowiedzi przesłuchiwanego, mimo to są traktowane jako oficjalny zapis rozmowy. Jak doniesiono wcześniej, Giuliani powiedział Seanowi Hannity: „Nie uwierzysz w to, co zostanie ujawnione!” oraz: „Te przestępstwa są szokujące!”. Następnie opisał międzynarodowy zasięg tej nielegalnej operacji. Oto prawie całe tłumaczenie nagrania.

RUDY GILUIANI: Zacząłem badać tę sprawę rok temu, kiedy podjąłem się obrony Trumpa. Nie uwierzysz, co zostanie ujawnione! Już teraz są to szokujące doniesienia, ale Bruce Ohr powinien byś oskarżony i jego żona powinni byli zostać oskarżeni o konflikt interesów już 10 miesięcy temu, ponieważ nasz Departament Sprawiedliwości został całkowicie zmanipulowany. To są szokujące przestępstwa, sięgają samego serca naszej republiki. Ci ludzie mieli plan niedopuszczenia do wyboru kandydata Republikanów, a później realizowali plan usunięcia go ze stanowiska na podstawie fałszywych dowodów, fałszywych zeznań. To wszystko zostało całkowicie zmyślone i sprzedane 90 procentom naszych mediów! To tragedia!

SEAN HANNITY: Panie burmistrzu, oni już w sierpniu 2016 wiedzieli, że był to dokument niemożliwy do zweryfikowania. Długo po tym jak John Solomon [dziennikarz śledczy i wiceprezes wydawnictwa medialnego „The Hill”] doniósł, że FBI miało arkusz kalkulacyjny, obalający dossier Steele’a. Mimo to nadal używali większości z tych informacji, by szpiegować Cartera Page’a i prezydenturę Trumpa.

RUDY GILUIANI: Zgadza się, Andrew Weissmann (DOJ) wiedział o tym od samego początku, a mimo to zdeptał prawa trzech lub czterech osób. Prasa nie przejmowała się tym, bo była polowaniem na Donalda Trumpa. Można więc zwyczajnie zniszczyć ludzi, jeśli się próbuje dopaść Donalda Trumpa, uczciwie czy nie. To straszna zbrodnia, z której rozmiarów wciąż nie zdajesz sobie sprawy. Istnieje wiele dowodów pokazujących co naprawdę wydarzyło się na Ukrainie. Wiele dowodów na to, co wydarzyło się w Wielkiej Brytanii, czy we Włoszech. To był potężny spisek, mający na celu odebranie Amerykanom człowieka, którego wybrali na prezydenta. To nigdy nie powinno było się wydarzyć.

SEAN HANNITY: W notatkach 302 są też potwierdzenia tego, o czym donosili [dziennikarze] John Serra, Catherine Herridge i inni, że Steele miał kontakt z Victorią Nulan, Kathleen Kavalec oraz Jonathanem Winerem z Departamentu Stanu. Wszyscy oni wiedzieli, że facet był zdesperowany, by znaleźć jakieś brudy na Trumpa, ale że ta sytuacja trwała nadal, po tym jak udowodniono, że jest on kłamcą i informatorem, i że wszyscy godzili się na to… kto jeszcze się na to godził? Jak wysoko to sięga, panie burmistrzu?

RUDY GILUIANI: Jim Comey podpisał się pod swoim oświadczeniem, złożonym pod przysięgą, że informacje Steele’a zostały zweryfikowane.

SEAN HANNITY: Trzy razy.

RUDY GILUIANI: Nie wiem, nie chcę domniemywać, że jest winny, ale ktoś powinien był przynajmniej zapytać, czy nie powinien on iść do więzienia.

SEAN HANNITY: Uwierzy pan, wygląda na to, że (śledczy) John Durham spędza bardzo dużo czasu w Europie.

RUDY GILUIANI: Wiem dlaczego spędza tak dużo czasu w Europie … Spędza dużo czasu badając sprawy Ukrainy, Włochy, Wielkiej Brytanii i Australii.

SEAN HANNITY: Czy stosowano outsourcing nielegalnych technik? Innymi słowy, czy nasi najwyżsi rangą funkcjonariusze wywiadu zlecili komuś szpiegowanie amerykańskich obywateli, by zaszkodzić prezydentowi Donaldowi Trumpowi, lub kandydatowi Trumpowi, lub Trumpowi czekającemu na objęcie prezydentury? Czy dokonali outsourcingu metod pozyskiwania informacji wywiadowczych, żeby szpiegować Amerykanów, w celu obejścia amerykańskich przepisów prawnych, i użyli do tego nawet państwa sprzymierzone? Czy tak było, proszę pana?

RUDY GILUIANI: Jest mnóstwo dowodów na to, że tak się stało, Sean. Mnóstwo dowodów. Niektóre z nich to oficjalne dokumenty, niektóre są już w rejestrach. I od roku ludzie w Europie próbują to przekazać naszemu FBI. Jednak próby te udaremniono, a ich samych zignorowano i zepchnięto na boczny tor. Było to celowe działanie mające na celu zatuszowanie sprawy. To się nie wydarzyło samo z siebie. Nawet podczas administracji Trumpa celowo starano się to ukryć, aby zataić wcześniejsze wykroczenia. To jest naprawdę chore. Musimy dotrzeć do sedna tej sprawy ponieważ trzeba wyciąć tego raka z naszego systemu sprawiedliwości i naszego aparatu wywiadowczego. (…) Jest to ogromnie ważne jeśli chcemy uczciwie prowadzić działania wywiadowcze. Ci ludzie splamili tysiące naprawdę dobrych ludzi, którzy zbierają dla nas dane wywiadowcze. Fatalnie. A jest ich tylko garstka. FBI, CIA, są lepsi od nas, narażają swoje życie. Ale na szczycie znalazło się kilku kompletnie skorumpowanych ludzi.

Opracowanie: Jim Hoft
Źródła oryginalne: TheGatewayPundit.com, SOTT.net
Tłumaczenie i źródło polskie: PRACowniA4.wordpress.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.