Uczę córki tolerancji. Dlatego będą miały przej***ne

Opublikowano: 21.03.2019 | Kategorie: Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 2709

Hej, chcę Wam powiedzieć, że opadam z sił. Opadam z sił, kiedy widzę całe to buractwo w sieci. Buractwo i prostactwo. Kiedy wchodzę w konwersacje na fejsie czy gdzieś i widzę wypowiedzi tych wszystkich ludzi. Zwykłych ludzi, których znam z sąsiedztwa, mam w rodzinie. Jak plują na gejów i lesbijki, na uchodźców i Żydów, jak pochwalają zabójcę z Nowej Zelandii…

Ciekawe, że w zasadzie wszyscy ci ludzie są tacy sami. Wchodzę na profile i widzę wspólne cechy: fanatycy, rzekomi „patrioci”, wykrzykniki o „je***ych pedałach”, w tle zdjęcie z żoną z synkiem – rodzinna sielanka. Pytam taką osobę, czy jest pewna, że syn nie jest gejem, czy zna jego przyszłość, bo ja mimo iż chciałabym szczęścia dla córek, by miały łatwiej, by miały męża i dzieci, super pracę, to nigdy nie posunęłabym się do tak podłych wyzwisk, bo nie wiem, kim one będą. Oczywiście na swoje pytania nie dostanę żadnych odpowiedzi, co najwyżej zostanę tylko zwyzywana od „lewackich ku**w” lub dowiem się, że nie mam szacunku do swojego kraju tak jakby w czasach, gdy „nasi” walczyli o kraj, nie było wśród nich żadnych „pedałów”. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego nie możemy być wszyscy dobrzy dla siebie… Nigdy…

W koło mnie sami podobni ludzie, w rodzinie również, nawet mąż… Choć z nim była wielka walka, bo gdy się poznawaliśmy on również krzyczał „pedały” itp. Ale zmienił się, ma inne poglądy. Przedstawiłam mu koleżankę lesbijkę i zdziwiony był, że „z nią się nawet da pogadać”. Teściowie, rodzice, szwagier myślą, że jestem zjebana, spaczona itp., itd.

Myślę, że ludziom, którzy żyją nienawiścią do innych, nie wytłumaczymy nic.

Ale kiedy widzę postawę mojej siedmioletniej córki, która mówi dziadkowi, że gej to normalny człowiek, że może żyć razem kobieta z kobietą i jest tego pewna, to widzę, że ma to sens. Jestem z niej taka dumna, choć wiem, że będzie miała przerąbane, gdy kiedyś w towarzystwie stanie w obronie kogoś takiego, ale ja wiem, że ona wie, że mama ma rację. To mnie podnosi na duchu.

Na spotkaniach rodzinnych przy piwku ciągle słyszę hasła: „po ch*j chcą wpuszczać tu tych brudasów?” Często wtedy milczę, ale czasem w końcu wybucham i mówię: „Ale kebaba się u brudasa wpierdala, aż się uszy trzęsą, co nie?” Potem czuję się, jak g**no.

Ostatnie plakaty na meczach… Wypowiedzi Klepackiej… Dzieci to widzą i słyszą… Uczą się. Od patriotów nienawiści.

Ja mam trochę dosyć walki z wiatrakami. Pisania do ludzi i stresu, że zaraz przyjdzie odpowiedź typu: „Ty k***o”. Bo z normalnymi ludźmi, którzy po prostu wyrażają swoje zdanie, ale w jakiś ludzki sposób, chcę rozmawiać ale na jakimś poziomie. Doskonale wiem, że możemy się różnić. Akceptuję, że dla kogoś gej jest „kimś dziwnym”. Niech sobie tak myśli. Ma prawo. Ale przemoc jest dla mnie chora. Naprawdę wiem, że najfajniej by było, żeby wszystko było proste, ale taki świat nie jest.

Weźmie taki prostak/kozak krew od pedała w potrzebie? No mam nadzieję, że nie, bo jeszcze zgejowacieje!

Źródło: MediumPubliczne.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. wojtek 21.03.2019 14:12

  nigdy nie posunęłabym się do tak podłych wyzwisk, bo nie wiem, kim one będą. – to wszystko tlumaczy, prosze sie nie martwic byc moze wkrotce genetyka pojdzie do przodu i juz od narodzenia bedzie mozna mowic ty pe….le .

  Z wiatrakami walczył szaleniec, prosze nie isc w te strone.

  Z lesbijkami i gejami mozna rozmawiac do momentu gdy na ulicy zaczynaja sie chwalic swoim zyciem lozkowym. Jest mnostwo, mysle znakomita wiekszosc takich ktorzy tego nie robia ale czasem niestety walka z rzekoma dyskryminacja przeradza sie w parade dumy, publicznie, a to juz jest niesmaczne. Niesmacznie jest tez gdy miesza sie tolerancje z promocją.

 2. lboo 21.03.2019 15:51

  “Dzieci to widzą i słyszą… Uczą się. Od patriotów nienawiści.”
  A czego dzieci autorki uczą się od niej samej? Dawno nie czytałem tekstu tak emanującego nienawiścią i nietolerancją.

 3. beth 21.03.2019 18:43

  by w pełni znać temat dot. edukacji warto poznać treści z n/portalu

  http://www.bibula.com/?p=107159

 4. MrMruczek 22.03.2019 05:24

  Cóż, homofobia jest powszechna, i to nie tylko w polskim narodzie. Ludzki strach wynika z niezrozumienia i niewiedzy. Większość uważa, niestety, że człowieka można wychować na homoseksualistę, albo, że to objaw braku kręgosłupa moralnego, co jest bzdurą, bo problem jest przecież w genach, a jeśli w genach, to należy mówić o upośledzeniu, a nie upodobaniu.

  Jestem za ustanowieniem związków partnerskich człowieka z człowiekiem, ponieważ nie rozumiem dlaczego nie wolno mi założyć rodziny z przyjacielem lub przyjaciółką.
  Jestem za odbieraniem dzieci rodzinom patologicznym, gdzie na porządku dziennym jest alkohol i przemoc i jednocześnie za powierzaniem wychowania takich dzieci wszystkim związkom partnerskim, ale po dokładnym określeniu profilów psychologicznych przyszłych opiekunów.

  Osobiście uważam, że zaglądanie ludziom do sypialni jest równie niesmaczne, jak upublicznianie życia erotycznego, pod warunkiem, że osoby są pełnoletnie i nikt do niczego nie jest zmuszany, a nazwiska gwałcicieli i pedofilów oraz ich zdjęcia powinny być publikowane na koszt prawomocnie skazanych.
  Uważam również, że okazywanie nietolerancji i nienawiści wobec ludzi niepełnosprawnych płciowo jest równoznaczne z takim zachowaniem wobec ludzi na wózkach inwalidzkich.

 5. Hassasin 22.03.2019 06:50

  Syjonistyczna prowokacja rozbrojenia białych nacjonalistów amerykańskich i rozpoczęcie III wojny światowej?

  Robert David Steele, były oficer piechoty piechoty morskiej i szpieg CIA, a także działacz na rzecz Inżynierii Otwartego Źródła (OSEE)

  P. Jesteś dobrze znany jako były szpieg, a także wiele razy powiedziałeś w publicznym rejestrze, że zarządzałeś operacją fałszywej flagi dla Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA). Masz również autorem trzech książek i dwa rozdziały dotyczące konkretnych operacji false flag – fałszywą flagą ataków – Narzędzie głębokiego państwa , 9/11 Truth , Sandy Hook Prawdę , Orlando Atrocity i Paryż 11/13 . W skrócie, co to jest atak fałszywej flagi?
  https://www.veteranstoday.com/…/robert-steele-new-zealand-…/

 6. lboo 22.03.2019 10:18

  @marioelche: Niektórzy szukają poczucia własnej wartości, poczucia własnej siły w konfrontacji, w walce. A do tego każdy pretekst jest dobry. Tak jak można zabijać w imieniu miłości (głoszonej przez taką czy inną religię), można nienawidzić w imię tolerancji.
  Osoby które walczą z obcymi tylko dlatego że są obcy i osoby walczące o prawa obcych niezależnie od tego co ci obcy robią różni znacznie mniej niż jednej i drugiej stronie się wydaje.

 7. beth 22.03.2019 20:47
 8. Aloes 23.03.2019 10:40

  Zarówno w Polsce jak i na świecie mamy do czynienia z coraz silniejszym zjawiskiem LEWASZYZMU. Polegającym na dyskredytowaniu, poniżaniu, obrażaniu osób które nie popierają idei gender bądź multikulti. Jeżeli ktoś nie zgadza się z tymi ideami jest od razu szykanowany i stawiany na równi z faszystami. Jest wielu normalnych, zwykłych ludzi którzy nie zgadzają z “mainstremowym trendem”. Niemniej jednak nie represjonują żadnych homoseksualistów bądź uchodźców. Akceptują ich w przestrzeni publicznej. Lewaszyści z ogromną agresją i pogardą podchodzą do wszystkich którzy się z nimi nie zgadzają, często nazywając ich faszystami!! W tym momencie rozchodzi się chichot historii!! Przecież takich co znają jedną jedyną prawdę i traktujących innych z pogardą, było już zbyt wielu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.