Tajemnica zagłady najstarszej znanej cywilizacji

Opublikowano: 14.05.2018 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Tajemnica zagłady najstarszej znanej cywilizacji

Liczba wyświetleń: 726

Historia początków ludzkiej cywilizacji do dziś skrywa w sobie wiele tajemnic. Zwykle myśląc o najstarszych cywilizacjach wspominamy Sumer oraz Egipt, lecz niewykluczone, że wiele lat wcześniej rozkwitała jeszcze starsza kultura. Dzieje tzw. Cywilizacji Doliny Indusu przynoszą jednak znacznie więcej pytań niż odpowiedzi. Nie wiadomo kiedy dokładnie powstała ta cywilizacja, a jej upadek jest jeszcze bardziej zagadkowy. W połowie 2 tysiąclecia przed naszą erą największe miasta się wyludniły, po czym cywilizacja przestała istnieć. Wśród możliwych powodów upadku tej kultury wskazuje się zmiany klimatyczne, zawirowania polityczne, napad Ariów lub nawet zniszczenie w wybuchu atomowym. Jak było naprawdę?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.