Szwecja wygrywa z COVID-19 mimo braku obostrzeń

Opublikowano: 30.07.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2943

W czasie gdy setki tysięcy ludzi protestuje we Francji i innych krajach europejskich po wprowadzeniu kolejnych restrykcji „w walce z koronawirusem”, włącznie z narzuceniem apartheidu szczepionkowego, media zupełnie pomijają obecną sytuację w Szwecji.

Pomimo kreowanych przez media apokaliptycznych wizji po tym jak Szwecja poszła łagodniejszą drogą, nie stosując ścisłych lockdownów, obowiązkowych masek, przyłbic i innych bezsensownych „środków zaradczych”, kraj nie zamknął się, przyjmuje chętnie turystów, szkoły są cały czas otwarte niemal bez ograniczeń, a urzędnicy ministerstwa zdrowia nie tylko nie wprowadzili obowiązku noszenia kagańców, ale wprost nie zalecali stosowania „maseczek”.

Media kreując tzw. pandemię i siejąc strach rozpisywały się, że Szwecja idzie „złą drogą”, np. brytyjski The Guardian nazwał szwedzką drogę „katastrofą”, a CBS, jako „przykład, którego nie należy naśladować w walce z Covid-19”.

Tymczasem wyśmiewane i przedstawiane przez propagandzistów (zwanych dziennikarzami) własne podejście władz szwedzkich do kryzysu, pokazuje, że Szwecja radzi sobie najlepiej z krajów europejskich. W Polsce patologiczni przywódcy i psychopatyczni „eksperci medyczni” straszą wizjami kolejnych „mutacji”, „żniwami śmierci” i koniecznych lockdownów, a w Szwecji dzienny wskaźnik śmiertelności „na koronawirusa”, cały czas wynosi zero.

Na podstawie: Twitter.com
Opracowanie i źródło: Bibula.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.