Szczepienia mRNA integrują białko SV40 z DNA i są rakotwórcze

Opublikowano: 05.01.2024 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 5014

Naczelny lekarz stanu Floryda ostrzega przed stosowaniem szczepionek mRNA przeciwko COVID-19 ze względu na potencjalne powiązania z rakiem, powołując się na kanadyjskie badanie, które wykazało obecność fragmentów DNA w szczepionkach firm Pfizer i Moderna.

Dr Joseph Ladapo powiedział, że kanadyjskie badanie wykazało „miliardy do setek miliardów” cząsteczek DNA na dawkę szczepionki, co przekracza wytyczne określone przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) oraz Światową Organizację Zdrowia (WHO). „Integracja DNA stwarza wyjątkowe i podwyższone ryzyko dla zdrowia ludzkiego i integralności ludzkiego genomu, w tym ryzyko, że DNA zintegrowany z plemnikami lub gametami komórek jajowych może zostać przekazany potomstwu osób zaszczepionych szczepionką mRNA przeciwko COVID-19” – stwierdził dr Ladapo w komunikacie prasowym z 3 stycznia.

Przytoczył także raport FDA z 2007 r., w którym stwierdzono, że integracja DNA może teoretycznie wpływać na onkogeny – geny, które mogą przekształcić zdrową komórkę w komórkę nowotworową. „Jeśli ryzyko integracji DNA nie zostało ocenione w przypadku szczepionek mRNA przeciwko COVID-19, szczepionki te nie nadają się do stosowania u ludzi” – stwierdził.

W dniu 6 grudnia dr Lapado wysłał list do Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) oraz Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom w sprawie oceny bezpieczeństwa szczepionki przeciwko COVID-19 oraz odkrycia miliardów fragmentów DNA na dawkę w szczepionkach. Plazmidowy DNA jest używany do produkcji szczepionek mRNA i powinien mieć poziom poniżej progu ustalonego przez agencje regulacyjne ds. zdrowia, zanim produkt końcowy zostanie dopuszczony do dystrybucji. FDA stwierdziła, że ​​„ma pewność co do jakości, bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek przeciwko COVID-19 w oparciu o dokładną ocenę procesu produkcyjnego”.

Dr Ladapo w swoim komunikacie prasowym zwrócił uwagę na stwierdzenie autorów kanadyjskiego badania, że ​​obecność plazmidowego DNA w szczepionkach pogłębia „istniejące obawy dotyczące bezpieczeństwa szczepionek”. Jeden z autorów badania, mikrobiolog Kevin McKernan, stwierdził wcześniej, że ilość DNA w szczepionkach jest potencjalnie od 18 do 70 razy większa niż limity ustalone przez Europejską Agencję Leków. Health Canada zdawała sobie sprawę z obecności resztkowego plazmidowego DNA w szczepionkach jako „zanieczyszczenia związanego z procesem podczas przeglądu i przed dopuszczeniem szczepionek mRNA przeciwko COVID-19”.

Agencja stwierdziła, że ​​chociaż nie może w pełni dokonać przeglądu metod testowania stosowanych przez producenta, biorąc pod uwagę, że są to informacje zastrzeżone, „metody stosowane do pomiaru resztkowych fragmentów DNA zostały odpowiednio zatwierdzone przez producenta i ocenione przez Health Canada jako przydatne”.

Doktor Lapado wyraził również obawy związane z DNA promotora/wzmacniacza wirusa małpiego 40 (SV40) obecnym w szczepionkach przeciwko COVID-19, twierdząc, że może on stwarzać „wyjątkowe i zwiększone ryzyko integracji DNA z komórkami ludzkimi”. Powiedział, że odpowiedź FDA w tej sprawie „zaciemniła różnicę między promotorem/wzmacniaczem SV40 a białkami SV40, czyli dwoma odrębnymi elementami”. Wirus SV40 został wcześniej usunięty ze szczepionek przeciwko polio pod koniec lat pięćdziesiątych i na początku sześćdziesiątych XX wieku ze względu na obawy dotyczące jego powiązania z rakiem. Promotor SV40, który wykorzystuje mały fragment wirusa, jest obecny w szczepionkach firmy Pfizer przeciwko COVID-19 w celu amplifikacji mRNA.

Health Canada stwierdziła, że ​​chociaż oczekuje od wszystkich sponsorów identyfikacji „biologicznie funkcjonalnych sekwencji DNA w plazmidzie”, przedstawiając leki do oceny, firma Pfizer nie określiła wyraźnie sekwencji SV40. Agencja stwierdziła, że ​​fragment jest „nieaktywny, nie pełni żadnej roli funkcjonalnej, a jego zmierzone wartości stale znajdują się poniżej limitu wymaganego przez Health Canada i inne międzynarodowe organy regulacyjne”, dodając, że profil ryzyka do korzyści „w dalszym ciągu przemawia za stosowaniem szczepionka BioNTech Pfizer”. Health Canada również odrzuciło obawy naukowców dotyczące promotora SV40, że w sposób niezamierzony powoduje raka, nazywając te obawy „bezpodstawnymi”. Agencja odmówiła przedstawienia „Epoch Times” oceny ryzyka na poparcie swojego stanowiska, a także przykładów badań oceniających ryzyko raka w szczepionkach związanych z sekwencją SV40.

Opracowanie: Andrzej Kumor
Na podstawie: EpochTimes.com
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. emigrant001 05.01.2024 18:32

  seryjny samobójca do Josepha Ladapo już jedzie:(

 2. Foxi 06.01.2024 11:14

  Trochę dużo tego dosypali to tych preparatów. Jak by tak zebrać te wszystkie odkrycia to nazbiera się tego sporo; Grafen, zmielone szkło, jad węży, HIV, jakieś obce DNA wywołujące ciężkie mutacje już w pierwszym pokoleniu myszek laboratoryjnych. 🙂 A teraz pojawił się kolejny czynnik; “promotor SV40, który powoduje raka.” Brakuje tylko gruźlicy. Całe szczęście że kołtun-polski Ver. 2.0 wszczepienny jest tak jak dawniej nadal bezrozumny, więc nie ma u niego żadnej analizy i wewnętrznej rozterki. https://pl.wikipedia.org/wiki/Kołtun

 3. rici 06.01.2024 11:27

  Foxi; z tego co ostatnio czytalem to najnowsze badania przeprowadzone przez niezaleznych lekarzy wskazuja ze w chimitrials jest zasuszona ludzka krew z dodatkiem patogenow. Ludzka krew pozwala patogenom przezyc dluzszy czas bez pokarmu i szybko sie asymilowac do srodowiska w jakim przebywaja czyli do ludzkiej krwi.

 4. MasaKalambura 06.01.2024 12:32

  “badania przeprowadzone przez niezależnych lekarzy”

  hehehehehe lekarze w kitlach zbierali próbki z wydechów samolotów do swoich próbówek i znaleźli krew, wyssaną przez wampirycznych satanistów bigpharmy, spreparowaną chemicznie w laboratoriach, by nie spłonęła w wydechach silników odrzutowych i biologicznie, by zwampiryzowały ludzkość, aby sie sama zaciukała na ament.

  Rici fantasta i jego tajemne niezależne źródła, których nie podaje nigdy.

 5. pikpok 06.01.2024 13:51

  rici, takie rzeczy to mogą dodawać do produktów spożywczych. Nie wydaje ci się, że odkąd pojawiły się nadajniki 5G, to jest znacznie mniej smug na niebie? Pewnie nie ma już potrzeby rozpylania tego syfu po którym ja i nie tylko ja – z tego co wiem – miałem znacznie obniżoną wydolność organizmu. Dziś uzyskują ten sam, a nawet ” lepszy” efekt dzięki 5G która może działać wybiórczo. Możliwe że ta plaga udarów którą obecnie mamy jest właśnie tym spowodowana.
  Musk: ,,„Przewiduję, że rok 2024 będzie jeszcze bardziej szalony”, ,,zwrócił uwagę na tempo rozwoju sztucznej inteligencji, rosnącą śmiertelność wśród młodych ludzi po masowych szczepieniach przeciwko Covid-19 …” Ale o możliwej szkodliwości “jego” nadajników się nie zająknie.
  https://www.rt.com/news/590034-elon-musk-new-year/

 6. rici 06.01.2024 15:43

  pikpok; ja zawsze po pobycie w szpitalu lapie takie bakterie lekoodporne , ktorymi mozna sie zarazic tylko w szpitalu. Kilkakrotnie probowali mi je usunac za pomoca antybiotykow, ale tylko zniszczyli mi serce, nerki i watrobe.
  W ubieglym roku dostalem namiary na alkoholowy wyciag z larwy mola woskowego.
  No i zaczalem to stosowac po jednej lyzeczce dziennie. Efekt byl zadziwiajacy wszystki zlogi z przewodu pokarmowego zostaly usuniete, gdy zrobilem badania pod katem tych bakterii , to okazalo sie ze wiekszosc zostala usunieta. Poza tym przestalem miec nagminie infekcje, ktore mialem przedtem.
  U mnie dalej te smugi na niebie, tak jak i przedtem. Zawsze 1 dzien wczesniej gdy ma padac deszcz.
  Na nie jest tylko jeden sposob oczyszczanie organizmu.

 7. rici 06.01.2024 17:08

  A jezszcze taki jeden fakcik. Lekarze izb lekarskich skierowali do ministra zdrowia taki projekt o odmowie jakiegokolwiek leczenia osob starszych i osob z przewleklymi chorobami gdzie rokowania przezycia nie przekraczaja 12 miesiecy. Decyzje podejmuje lekarz. Co ciekawe jest w tym tez odmowa zywienia takich osob, czyli ich zaglodzenie.
  Najciekawsze jest to ze pod tym projektem podpisaly sie rowniez osoby duchowne.
  Dlatego musimy sie leczyc sami , i korzystac z medycyny alternatywnej i naturalnej.
  Bo jak nie to rzeczywiscie nas wybija.
  I absolutnie zadnych szczepionek, to jest smiertelne.
  Aby zneuralizowac dzialanie 5 G wystarczy pod taki nadajnik podlozyc orgonit. Dobrze jest miec go rowniez w domu.
  Mozna go kupic, lecz jest bardzo drogi, a mozna tez samemu zbudowac, jest kilkakrotnie tanszy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.