Ciąg dalszy sprawy Mateusza Piskorskiego

Opublikowano: 08.06.2017 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 372

W czwartek 8 czerwca, o godzinie 13.00, w sali J budynku Sądu Apelacyjnego przy pl. Krasińskich 2/4/6 w Warszawie, odbędzie się posiedzenie Sądu Apelacyjnego ws. zażalenia na przedłużenie aresztu dla Mateusza Piskorskiego.

O dziwo tym razem sąd wyraził zgodę na obecność Mateusza Piskorskiego na rozprawie. Być może jest to efekt filmu dokumentalnego “Więzień polityczny PiS” (patrz wyżej) w którym pojawia się także wątek nie dopuszczania Mateusza Piskorskiego na rozprawy go dotyczące.

Partia Zmiana planuje zorganizować protest w obronie swego lidera o godz. 12.00 przed budynkiem sądu.

Źródło: Facebook.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. maciek 08.06.2017 20:36

    Szkoda że partia Zmiana nie kręci więcej filmów. Jest tyle niesprawiedliwości w Polsce.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.