Satanistyczne dzieło na szczycie WEF w Davos

Opublikowano: 04.02.2024 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 5823

Ciekawe i niepokojące dzieło „sztuki” obiegło internet po niedawnym dorocznym szczycie globalistów w Davos w Szwajcarii.

Zaczęło się od tego, że dziennikarz Larry Alex Taunton udał się pod przykrywką na coroczną konferencję globalistów i przedostał się do sali konferencyjnej pełnej elit rozmawiających o celach zrównoważonego rozwoju ONZ.

Podczas ich dyskusji kamera Tauntona dostrzegła dzieło sztuki wiszące na ścianie obok nich, znane jako „Gobelin Walthamstow”.

Po dyskusji sfotografowano byłą premier Wielkiej Brytanii Theresę May pozującą przed gobelinem.

Walthamstow Tapestry to duży mural stworzony w 2009 roku przez współczesnego artystę zajmującego się cross-dressingiem Graysona Perry’ego.

Mural przedstawia w stylu malowideł jaskiniowych i hieroglifów życiową podróż człowieka od narodzin aż do śmierci, wypełnioną szeregiem korporacji, które spotyka na swojej drodze.

Gobelin zaczyna się od narodzin dziecka w rzece krwi, która ostatecznie wpływa do oczekujących ust diabła, a kończy się śmiercią starca.

Na WEF 2024 odbywały się również szamańskie ryty, które możecie zobaczyć na filmie niżej.

Autorstwo: Jamie White
Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Katarzyna TG 04.02.2024 16:45

    Warto się przyjrzeć KTO zajmuje się “odbudową zaufania” (“The National Trust”).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.