Zełenski prosi satanistkę, by odbudowała dzieciom szkoły

Opublikowano: 24.09.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 4527

Według kontrowersyjnej artystki Mariny Abramović, prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski poprosił ją, aby pełniła funkcję ambasadora jego kraju i pomagała w odbudowie szkół po wojnie z Rosją.

„Zostałam zaproszona przez Zełenskiego, abym została ambasadorem Ukrainy, aby pomóc dzieciom przez odbudowę szkół itp.” – powiedziała Abramović w niedawnym wywiadzie dla Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Szanghaju.

„Artystka performerka” znana jest z tego, że pojawiła się w mailach opublikowanych przez „Wikileaks”, z których wynika, że wysłała e-mail do Tony’ego, brata przewodniczącego kampanii Hillary Clinton, Johna Podesty, zapraszając parę na „kolację z gotowaniem dusz”, która jest okultystycznym rytuałem stworzonym przez satanistę Aleistera Crowleya.

„InfoWars” w 2016 roku informował, że Spirit Cooking (gotowanie dusz) odnosi się do „sakramentu w religii Thelemy założonej przez Aleistera Crowleya” i obejmuje okultystyczny spektakl, podczas którego krew menstruacyjna, mleko matki, mocz i nasienie są wykorzystywane do stworzenia „obrazu”.

W 2015 r. gazeta „Politico” opublikowała zdjęcie siedziby kampanii Hillary Clinton, biura Johna Podesty, gdzie na ścianie wisiał obraz przedstawiający dwóch mężczyzn tnących i zjadających inną osobę.

Abramović często organizuje także dziwaczne, symulowane rytuały, w których biorą udział znane osobistości, jedzące jedzenie z ciał nagich modelek.

W 2020 roku Microsoft usunął reklamę, w której Abramović promowała zestaw VR do rzeczywistości mieszanej.

Z innego e-maila opublikowanego przez „WikiLeaks” wynika, że Abramović została zaproszona na przyjęcie inaugurujące kampanię prezydencką Hillary Clinton. W artykule CNN z 1996 roku omówiono powiązania Hillary z czarną magią, a książka Billa Clintona „My Life: The Early Years” opisuje ich podróże na Haiti, gdzie brali oni udział w „rytuałach voodoo”. Znawca Clintonów, Larry Nichols, powiedział „InfoWars” w 2015 roku, że Bill Clinton osobiście powiedział mu, że Hillary należała do „kościoła czarownic”.

Nichols stwierdził: „Bill powiedział mi, że ona tam idzie, ona i grupa kobiet, i że będzie częścią kościoła czarownic. Kurczę, kiedy Bill mi to powiedział, to było jak uderzenie kijem baseballowym. Próbowałem mu zwrócić uwagę: »Czy zdajesz sobie sprawę, co by się stało, gdyby to wyszło na jaw?«. Oczywiście moim zadaniem było dopilnowanie, aby to nie wyszło na jaw”. „Obecnie już nie wiem, czy Hillary nadal uczestniczy w rytuałach czarownic, nie wiem nawet, jaki to był rytuał. Ale przez wiele lat Hillary wyjeżdżała tam dość często, niezależnie od tego, czy regularnie raz w miesiącu, czy może raz na kilka miesięcy. Wychodziła w weekend po prostu po to, żeby wziąć w tym udział” – dodał.

W związku z tymi informacjami, że Abramović może współpracować z Zełenskim, internet słusznie oszalał…

Na podstawie: Archive.ph, Archives.InfoWars.com, Politico.com, Edition.CNN.com
Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 24.09.2023 22:37

    Będzie budowała jak budowali Ukraine przez 30 lat – na lazurowym wybrzeżu- hehe

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.