Przed szkołą podstawową podrzucono zwłoki 20 zwierząt

Opublikowano: 12.02.2024 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1231

Zwłoki ponad 20 martwych zwierząt, w tym „jelenia pozbawionego głowy”, pozostawiono przed szkołą podstawową w pobliżu obszaru znanego z podejrzeń o działalność satanistyczną.

9 stycznia 2024 roku, w piątkowy poranek przed bramą szkoły podstawowej Awbridge Primary School w Romsey (hrabstwo Hampshire w Wielkiej Brytanii) znaleziono zwłoki ponad 20 martwych zwierząt. Przed placówką edukacyjną znajdowały się truchła królików, bażantów, zajęcy, a także ciało jelenia pozbawionego głowy.

Jak czytamy na łamach serwisu informacyjnego „Metro”, policja i pracownicy samorządowi usunęli zwierzęta przed przybyciem uczniów. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż Romsey zlokalizowane jest na skraju Parku Narodowego New Forest, w okolicach gdzie pojawiały się doniesienia w związku z kultem satanistycznym. Martwe ciała zostały rozrzucone na drodze w kierunku skrzyżowania Danes Road/Romsey Road i w pobliżu wjazdu dla pojazdów szkolnych.

Mandy Robinson (47 l.) przejeżdżała z mężem obok szkoły około 6 rano, kiedy zauważyła zwłoki. W relacji dla brytyjskich mediów zwróciła uwagę, że to był widok, jak z horroru. Inny świadek, mężczyzna o imieniu Scott, który nie chciał podać swojego pełnego imienia i nazwiska, o 7:15 zauważył martwe zwierzęta.

„Wyjechaliśmy za róg i zobaczyliśmy mnóstwo zwierząt przed bramą szkoły” – komentuje, jak cytujemy za serwisem „Metro”. „Były tam bażanty, króliki, duży zając i mały jeleń, któremu odcięto głowę. Wszystkie leżały tuż za bramami szkoły. To bezsensowne i niepotrzebne zabijanie zwierząt” – dodaje Scott.

„Jako dyrektorka jestem naprawdę zasmucona tym wydarzeniem i nie mogę zrozumieć, dlaczego ktokolwiek mógłby to zrobić” – komentuje Jayne Fahey, dyrektorka szkoły podstawowej w Awbridge. „Moją główną troską jest dobro naszych uczniów i członków personelu, którzy zetknęli się z tą sytuacją przybyciem dzieci. Jestem niezwykle dumna z tego, jak sobie z nią poradzili” – podsumowuje.

Lekcje odbyły się normalnie, incydent nie miał wpływu na tok edukacji. Lokalna policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Autorstwo: Remigiusz Wiśniewski
Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.