Przegrałeś? Zrób z siebie ofiarę rasizmu!

Opublikowano: 12.11.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1273

Nie zawsze w życiu passa nam sprzyja. Czasami przegrywamy. Co w takim wypadku zrobić? Można w wypadku przegranej zrobić z siebie ofiarę rasizmu, by zmieniono werdykt. Zła ocena z klasówki – trzeba oskarżyć nauczycielkę o rasizm. Dziewczyna odrzuca zaloty – oskarżamy ją o rasizm. A jak jesteśmy biali? To trzeba pewnie twierdzić, że jest się transafropolakiem, który wygląda jak biały, ale czuje się imigrantem z Senegalu.

W czasie 1/8 finału Pucharu Polski, podczas rzutów karnych, zespół Sandecji Nowy Sącz, kiedy właściwie przegrał, to uznał, że jest ofiarą rasizmu ze strony kibiców Śląskiem Wrocław.

Piłkarz Sandecji Nowy Sącz Elhadji Maissa Falla z Senegalu zamiast do bramki trafił w słupek, rzekomo w wyniku rzekomych rasistowskich okrzyków kibiców ze Śląska. Piłkarze z Nowego Sącza w ramach protestu przeciwko rzekomemu rasizmowi zeszli ze stadiony w trakcie rzutów karnych.

Tak przypadkiem śląska drużyna rzekomych rasistowskich kibiców wygrywała 2:1 w rzutach karnych.

O braku zasadności oskarżeń o rasizm świadczy powyższy film z incydentu.

Autorstwo: Jan Bodakowski
Wideo: YouTube.com [1] [2]
Źródło: MediaNarodowe.com

6

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.