„Posiłki niskoemisyjne” dla pracowników Samsunga

Opublikowano: 02.02.2023 | Kategorie: Gospodarka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2690

W ramach „walki ze zmianą klimatu” oraz o „uratowanie planety”, globalne agencje wraz z międzynarodowymi korporacjami narzucają społeczeństwom nowe standardy, normy i zasady społecznego postępowania.

W tej cynicznej i nikczemnej grze przeciwko człowiekowi prowadzonej przez światowe siły zła, pewne grupy są bardziej podatne na manipulacje i zbiorową agitację. Doświadczenia kulturowo-religijnej sfery azjatyckiej wydają się nadawać do tej indoktrynacji lepiej niż inne zbiorowości i nacje.

I tak oto gigant koreański Samsung ogłosił 29 stycznia 2023 roku, że w ramach „wysiłków zmierzających do zmniejszenia śladu węglowego”, uruchomił program serwowania swoim pracownikom „posiłków niskoemisyjnych”. W nowym menu pojawi się więc m.in. ryż z grzybami i makaron pesto z przyprawionymi warzywami. Sztućce jednorazowe będą też zastępowane wielokrotnego użytku (większe zużycie wody i chemikaliów na ich mycie, zwiększona możliwość zakażeń, mniejsza higiena).

Według Organizacji Narodów Zjednoczonych żywność oparta na roślinach ma ponoć emitować mniej gazów cieplarnianych niż żywność oparta na zwierzętach. Jednak dietetycy wskazują na to, że osoby spożywające tylko żywność roślinną, powinny również uzupełniać dietę suplementami. Problem koła polega na tym, że suplementy przyczyniają się do zwiększonej emisji dwutlenku węgla…

Być może „rozwiązanie problemu” będzie polegało na: 1) obowiązkowej identyfikacji i cyfryzacji każdej osoby na planecie; 2) zmuszeniu do używania aplikacji śledzących sposób odżywiania; 3) zmuszeniu do posilania się według narzuconego planu; 4) nałożeniu kar – najlepiej finansowych – dla osób niedostosowujących się do wymagań. Według tej aranżacji, osoby bogate będą mogły jeść i pić dowolne wiktuały, bo nałożony podatek („od gazów cieplarnianych”) będzie dla nich znikomy. Dla reszty pozostaną mielone robaki, sztuczne burgery i wszelka modyfikowana genetycznie karma.

Na podstawie: TheEpochTimes.com
Źródło: Bibula.com

16

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.