Polska nakłada na siebie sankcje

Opublikowano: 02.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1177

Zadowoleni z siebie politycy partii rządzącej PiS, ogłosili, że Polska rezygnuje z rosyjskiego gazu, węgla i ropy naftowej. Premier Mateusz Morawiecki powiedział, że zaproponuje takie rozwiązanie jako obowiązujące we wszystkich krajach członkowskich. Co rezygnacja z rosyjskich węglowodorów oznacza dla portfeli Polaków? Podwyżki cen.

6

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Admin WM 02.04.2022 08:41

    Wszystko zgodnie z planem Wielkiego Resetu. Rząd robi co może by pod jakimkolwiek pretekstem (dobrym lub złym) zadłużać państwo i niszczyć oszczędności obywateli. Tylko biedni ludzie zgodzą się oddać wszystko w zamian za płacę minimalną, której nie będą mogli nawet wydać na co zechcą, ale zgodnie z ograniczeniami przyszłego cyfrowego pieniądza.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.