Chemtrails czyli niebo w kratkę

Opublikowano: 01.06.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1510

W przeszłości smugi znikały za samolotami, ostatnio jednak pozostają na bardzo długo, powodując, że niebieskie niebo jest przykryte szachownicami, które rozpływają się tworząc mleczną powłokę. Czy to po prostu przypadkowy skutek zwiększonego ruchu lotniczego, czy może czyjeś intencjonalne działania w celu wpływania na zmiany klimatu?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. bboyprezes 01.06.2023 10:51

    Bardziej istotne jest w jakich rejonach i w jakiej ilości to jest robione? Biorąc pod uwagę całą przestrzeń nad ziemią i morzem / ilość kilometrów kwadratowych. Jak dla mnie to zachmurzanie w celu ochłodzenia brzmi irracjonalnie względem całej przestrzeni planety jaka jest oświetlana przez słońce.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.