Policjanci zostawieni sami z nagraniem

Opublikowano: 10.02.2021 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1748

Psychodeliczny film. Policjanci podczas interwencji prześladowczej w Boogie Clubie we Wrocławiu. Pozostawieni sami z samodtwarzającym się nagraniem informującym ich, że działają nielegalnie i mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 20, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Marek1950
Użytkownik
Marek1950

Niestety, od wielu lat w Polsce nie istnieje Policja. Zgodnie z definicją Policja zajmuje się ochroną obywateli przed bezprawiem. Ci, którzy nazywają się policją zajmują się wyłącznie ochroną rządzących przed obywatelami w sytuacjii, gdy ci rządzący działają na szkodę obywateli. W przyszlosci, gdy staną przed sądami będą się tłumaczyli, że wykonywali rozkazy, ale milicjanci i sbcy też się tak tłumaczą – bezskutecznie. Czas bezmyslnych i bezkarnych pachołków dawno już minął.

cichy_37
Użytkownik
cichy_37

Świetny materiał! Miny Policji bezcenne :-)
Swoją drogą, jak bym był w tej formacji, a ktoś by robił ze mnie popychadło do swoich
partyjnych rozgrywek to bym się zwolnił z takiej roboty.

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

#cichy_37 jakie miny? Mają szmaty na ryju a wzrok tęskniący za rozumem. Choć z czasem może wykluć się jakaś refleksja, więcej takich akcji, może jakieś przekaz podprogowy, biały szum. Kto mieczem wojuje…

Skalp
Użytkownik
Skalp

Piękno słowa głosicie, piękne nadzieje….pamiętajcie tylko o jednym. Do służby mundurowej nie idzie się od tak “zaczyna pan od jutra”. Testy sprawnościowe i przede wszystkim testy psychologiczne. Jeszcze trochę zależy gdzie się aspiruje, to trochę różnie z tą selekcją jest, jedno jednak się generalnie powtarza….tam się poszukuje ludzi o cechach takich jak: posłuszeństwo wobec przełożonego [mimo że każda ze służb ma pewne takie skrajne przypadki, w których ma powiedziane że może odstąpić od wykonania rozkazu], nie zdawanie pytań tylko wykonywanie poleceń, uznanie hierarchii, ślepy patriotyzm i te piękne hasła jak honor czy ojczyzna na ustach[acz rozumiane często opacznie…raczej jako służba krajowi, poprzez sumienne i bezrefleksyjne poddaństwo dowództwu]. Zapewne wyjątki się zdarzają ale generalnie to nie jest środowisko, w którym kiełkują rewolucyjne myśli.
Tak mi się skojarzyło w sumie, był kiedyś taki dokument o żołnierzach amerykańskich, jak piszą listy z frontu z Afganistanu, czy Iraku, że czują się oszukani, że zamiast bohaterami są bestiami, które często zabijają cywilów. Finał jest taki, że w efekcie dysonansu poznawczego i kryzysu osobowości sporo z nich odebrało sobie życie. Czy ich spranie mózgu w koszarach bardzo się różni od wyobrażenia dobra i zła i działania w tej materii od naszych policjantów i ich szkoleń? Śmiem wątpić.
…..Każdemu przydaje się edukacja, jaką by funkcję nie pełnił, chociażby po to by próbował krytycznie myśleć na temat wszystkiego co go w życiu spotyka i tutaj akurat nie ma wyjątków. Aż smutne jest to, że ostatnio mój kolega, z którym często debatuję o tematach alter vs mainstream śmieje się już nawet z hasła “myślcie samodzielnie”….jakby faktycznie było w tym coś co zasługuje na lżenie.