Polacy przeciwko imigrantom

Opublikowano: 14.09.2015 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 211

12 września w Warszawie odbyła się demonstracja Brygady Mazowieckiej Obozu Radykalno-Narodowego „Polacy Przeciwko Imigrantom”. Po zakazie jej zorganizowania z powodu możliwości szerzenia rasizmu, decyzja władz Warszawy została uchylona. W proteście wzięło udział kilka tysięcy polskich narodowców, kibiców z emblematami swoich klubów i wielu zwykłych mieszkańców.

Media mainstreamowe nie koncentrowały się ani na problemie, przeciwko któremu demonstrowano, ani na tym o czym mówili zwykli uczestnicy demonstracji (zarejestrowani na materiale wideo powyżej), lecz na eksponowaniu rasistowskich okrzyków i śpiewów (patrz materiały wideo poniżej) w stylu „Polska cała, tylko biała” i „Auschwitz Birkenau sialalala”.

Z drugiej strony trudno nie zauważyć, że osoby wznoszące te okrzyki świadomie dawały emocjonalną pożywkę dla mediów i ułatwiły dziennikarzom tworzenie negatywnego przekazu sugerujacego, że w demonstracji wzięli udział wyłącznie skrajni neonaziści i kibole.

Policja nie interweniowała. Przykład skrajnej propagandy medialnej możecie zobaczyć TUTAJ.

Autorstwo: Marucy Hawranek
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o