PO i PiS przeciwko debacie o CETA w PE

Opublikowano: 23.11.2016 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2

„Obrońcy demokracji” z Platformy Obywatelskiej w niedemokratyczny sposób chcą przeforsować kontrowersyjną umowę CETA.

Pozujący na obrońców demokracji politycy Platformy Obywatelskiej zagłosowali przeciwko debatowaniu w PE nad kontrowersyjną umową CETA, która w opinii krytyków stanowi zagrożenie dla demokracji i daje większą władze korporacjom.

Oto nazwiska „demokratów” z PO: Jerzy Buzek, Danuta Hübner, Barbara Kudrycka, Julia Pitera, Adam Szejnfeld, Róża Thun, Jarosław Wałęsa, Bogdan Wenta, Bogdan Zdrojewski, Tadeusz Zwiefka.

Przeciwko debacie głosowała też połowa delegacji PiS: Anna Fotyga, Karol Karski, Ryszard Legutko, Bolesław Piecha, Kazimierz Michał Ujazdowski.

Za debatą głosowali socjaldemokratyczni europosłowie: Krystyna Łybacka (SLD), Adam Gierek (UP).

Bogusław Liberadzki i Janusz Zemke nie brali udziału w głosowaniu.

Głosowanie w sprawie zawarcia w porządku obrad punktu „debata nad rezolucją” wygrali przeciwnicy debaty. Ze szczegółami można zapoznać się TUTAJ.

Źródło: Trybuna.eu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Czejna
Użytkownik
Czejna

PoPis jak zwykle w formie.
I tak nas kreca od lat.