Odkryto opuszczoną łódź podwodną na Antarktydzie

Opublikowano: 28.09.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1571

Badacz pod pseudonimem MrMBB333 zamieścił na swoim kanale na Youtube niezwykłe wideo, które przedstawia „łódź podwodną”, którą znalazł na lodzie Antarktydy. Wirtualny archeolog odkrył tajemniczą strukturę za pomocą Google Earth i podzielił się swoją teorią z internautami.

Według teoretyka spisku, cylindryczny obiekt, który wygląda jak łódź podwodna, jest dość dobrze widoczny na mapie. Być może znajduje się tam od drugiej wojny światowej. Twierdzi również, że obiekt ma metaliczny połysk, a na górze można dostrzec „płetwy”.

Badacz zwraca uwagę na fakt, że we współczesnej wersji Google Earth nie da się znaleźć tajemniczego obiektu. Aby to zrobić, trzeba wrócić do starszej wersji usługi 2004.

Internauci byli pod wielkim wrażeniem tego filmu, który uzyskał ponad 60 tys. wyświetleń. Niektórzy komentatorzy sugerowali, że obiekt bardziej przypomina samolot niż łódź podwodną. Inny użytkownik dodał, że mógł to być zaginiony malezyjski samolot. Jeden ze sceptyków zasugerował, że było to ogólne złudzenie pareidolu i że w rzeczywistości jest to blok lodu, odbijający światło słoneczne.

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,33 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o