Nieznani sprawcy zniszczyli monument z deklaracją NWO

Opublikowano: 07.07.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2150

Amerykański monument będący źródłem wielu teorii spiskowych został zniszczony przez nieznanych sprawców. Kontrowersyjny pomnik Georgia Guidestones stał w hrabstwie Elbert w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych od 1980 roku.

Wstępne śledztwo ujawniło, że „nieznane osoby zdetonowały ładunek wybuchowy” około godziny 4:00 rano. Nagranie z monitoringu opublikowane przez agencję na „Twitterze” pokazało, że srebrny sedan opuszcza teren wkrótce po eksplozji.

Nikt nie został ranny, ale reszta konstrukcji została zniszczona ze względów bezpieczeństwa. Na filmie opublikowanym przez jednego z użytkowników „Twittera” widać, jak koparka przewraca resztę płyt.

Konstrukcja składała się z pięciu granitowych płyt. Miała służyć jako kalendarz astronomiczny, oraz zawierała dziesięcioczęściową wiadomość w 12 językach o ochronie ludzkości i przyszłych pokoleń. Choć ich autor był katolikiem (wierzącym w teorię o przeludnieniu), monumentowi często przypisywano korzenie satanistyczne bądź masońskie. Kontrowersje wzbudziły wskazówki, aby „utrzymać ludzkość poniżej 500 000 000 w nieustannej równowadze z naturą” i „zjednoczyć ludzkość nowym językiem”.

W ramach swojej kampanii na gubernatora Georgii, kandydatka republikanów Kandiss Taylor niedawno obiecała „zburzyć” Georgia Guidestones, o którym stwierdziła, iż jest powiązany z „reżimem satanistycznym”.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: Insider
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. replikant3d 07.07.2022 19:44

  Nie dziwne to. Ludziska już nie wytrzymują. Te monolity już dawno powinny być zniszczone…bo drwią z inteligencji ludzi myślących samodzielnie…

 2. Admin WM 07.07.2022 22:37

  Ciekawe, że uznali iż resztę trzeba zburzyć ze względu na „bezpieczeństwo”. Zniszczono jedną płytę, pozostałe stały stabilnie. Pojawiają się plotki, że postanowiono zburzyć resztę, aby temat jak najszybciej zniknął z mediów, gdyż pomnik zyskał nagle wielki rozgłos i mogły się rozpocząć do niego wycieczki.

 3. Piron 07.07.2022 23:24

  Brawo!!!, wreszcie ktoś mądry utarł nosa tym zadufanym w sobie “zbawicielom ludzkości”. Oby więcej takich akcji, trzeba zniszczyć ten skostniały system. 🙂

 4. Rgga34 08.07.2022 10:21

  Piękny sygnał, a zarazem ostrzeżenie dla “nich” że będziemy walczyć.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.