Niebo w kratkę, czyli kto się bawi w naczelnego inżyniera?

Opublikowano: 19.07.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 650

Pokratkowane niebo już nas za bardzo nie dziwi. Dzisiaj większość tych, co nie grzeszą wiedzą zdaje sobie sprawę z tego, że ktoś bawi się w naczelnego inżyniera świata. Jak zwykle w takich przypadkach dostaje się ludziom. Louis Community College Meramec profesor socjologii, Lisa Martino-Taylor, przeprowadziła szeroko zakrojone badania w tej dziedzinie, a jej odkrycia wydają się sugerować możliwość zmieszania cząstek radioaktywnych z siarczkiem kadmu cynkowego. Czy takie opryski są bezpieczne dla ludzi? Co łączy Chemtrails, Cloudbuster i Georgia Guidestones? Dlaczego według „Diabelskich kamieni” mamy pilnować aby nasza populacja nie przekroczyła 500 milinów dusz?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o