Nawalny zmarł na zakrzepicę. Czy był szczepiony na COVID-19?

Opublikowano: 28.02.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2466

W bardzo nieoczekiwanym zwrocie akcji Ukraina wydaje się zgadzać z Kremlem w sprawie śmierci Aleksieja Nawalnego w więzieniu na dalekiej północy Rosji, która miała miejsce 16 lutego i została uznana przez władze rosyjskie za oficjalnie spowodowaną „przyczynami naturalnymi”. Jak dotąd dominująca narracja zachodnia głosi, że Putin go „zamordował”.

Jednak teraz źródła w Kijowie podają, że wspierany przez Zachód antyputinowski działacz zmarł z powodu zakrzepu krwi. Co zaskakujące, takie wyjaśnienie jest rozpowszechniane wśród ukraińskich źródeł medialnych po tym, jak nikt inny jak gen. Kyryło Budanow, szef Głównego Zarządu Wywiadu (HUR), bez ogródek oświadczył to grupie dziennikarzy.

„Mogę was rozczarować, ale o ile nam wiadomo, rzeczywiście zmarł w wyniku zakrzepu krwi. I zostało to mniej więcej potwierdzone” – stwierdził Budanow. „Informacje nie pochodzą z internetu, ale, niestety, z przyczyn naturalnych” – dodał w uwagach, które również nagrano na wideo.

Słowa szefa wywiadu zostały również podchwycone przez gazetę „The Daily Mail”, chociaż, jak można się było spodziewać, amerykańskie media głównego nurtu nie spieszyły się z przyjęciem tej opinii.

Co więcej, przyjazny NATO ekspert Anton Geraszczenko, który był także byłym ukraińskim doradcą Ministra Spraw Wewnętrznych, powiedział, co następuje: „Władimir Osieczkin, założyciel Gułagu. Net, podaje, że według jego źródeł Nawalny został zabity (dokończony ciosem w klatkę piersiową) po torturach mrozem. Szef ukraińskiego wywiadu wojskowego Kyryło Budanow powiedział, że według jego źródeł »był to skrzep krwi«”.

Na podstawie: Twitter.com, KyivPost.com, ZeroHedge.com, DailyMail.co.uk
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Katarzyna TG 28.02.2024 12:21

  Skrzep krwi można wywołać, może się też utworzyć sam – wystarczy nawet 12 godzinny lot. Takie wytłumaczenie to żadne wytłumaczenie ale prawdy i tak się pewnie nigdy nie dowiemy.

 2. rozrabiaka 28.02.2024 12:45

  Nie mogę znaleźć pisze pamięci- matka Nawalnego na fb do synowej, wpis zablokowany:
  – przepisał wszystko na żonę
  – żona go nie odwiedziła ani razu
  – żona podczas pobytu męża w zakładzie karnym widywana była z innymi mężczyznami
  – Matka, nie życzy sobie aby żona nawalnego wypowiadała się na temat samego nawalnego, gdyż olała męża i ich dziecko

 3. rozrabiaka 28.02.2024 12:49

  Tutaj na “musisz to wiedzieć” od 17 minuty:
  https://wolnemedia.net/co-to-za-sredniowieczne-metody-brania-do-armii/

 4. Katana 28.02.2024 12:51

  Za samo nawoływanie do szczypawek fajzera… Należało się.

  //Jak dotąd dominująca narracja zachodnia głosi, że Putin go „zamordował”.//

  Czy nie dlatego, że sami by tak zrobili? Czy może dlatego, że sami tak zrobili?
  Przecież powszechnie wiadomo, że jak nie można kogoś przekonać to trzeba go zabić. Podstawowa zasada krucjaty… i innych kolonializmów.

 5. Katana 28.02.2024 13:16

  Boże… Co ja plotę. Przepraszam.
  //powszechnie wiadomo, że jak nie można kogoś przekonać to trzeba go zabić//

  Przecież jest odwrotnie… Jak nie można zabić to… Kurka wodna! Też nie tak. …to trzeba spróbować jeszcze raz (zabić).

  Tera dobrze… Tak właśnie jest. Nie chciałem wprowadzić w dysonans.

 6. pikpok 28.02.2024 18:17

  Szczepionka czy Starlink(5G) – oto jest pytanie – a może 2in1 (inwigilacja)?
  https://wolnemedia.net/czym-sa-starlinki/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.