Nagle zmarł 29-letni mistrz świata w lekkoatletyce

Opublikowano: 20.01.2024 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2600

W wieku 29 lat zmarł niespodziewanie Shawnacy Barber – kanadyjski skoczek o tyczce. Śmierć lekkoatlety jest szokiem dla świata sportu.

Shawnacy Barber zostanie zapamiętany przez kibiców jako zawsze uśmiechnięty i otwarty na spotkania z fanami sportowiec. Kanadyjczyk brał udział w zawodach na całym świecie i wielokrotnie startował także w Polsce.

Największy sukces w karierze zawodowego sportowca Barber osiągnął w 2015 roku, gdy zdobył złoty medal na MŚ w Pekinie. Tytuł mistrza świata Kanadyjczyk wywalczył, ścierając się m.in. z polskimi tyczkarzami, na czele z Piotrem Liskiem oraz Pawłem Wojciechowskim.

Barber znany jest także z przełamania bariery wysokościowej 6 metrów w 2016 roku, ustanawiając w hali rekord Kanady.

Śmierć sportowca była nagła i niespodziewana. Agent zmarłego sportowca poinformował, że Barber zmarł z powodu powikłań medycznych po okresie złego stanu zdrowia. Nie ujawnił, o jakie powikłania chodzi.

Autorstwo: SG
Źródło: NCzas.info


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. replikant3d 20.01.2024 19:55

  Kolejna ,,ofiara,, szprycy….ale tego NIGDY nie powiedzą…Bo na pewno musiał wziąć by startować w zawodach…

 2. Denisrozrabiaka 20.01.2024 20:03

  @ replikant “była nagła i niespodziewana” ale “po okresie złego stanu zdrowia”
  czyli można było się spodziewać, że umrze.

 3. Katarzyna TG 20.01.2024 22:49

  Zastanawiam się kiedy ludzie w końcu ogarną że cały dzisiejszy świat zwyczajnie nas zabija, kawałek po kawałku, dzień po dniu. Żywność, woda, powietrze, opieka zdrowotna, “preparaty”, cyfryzacja, itp etc.. niczym ta żaba gotowana w garnuszku.

 4. replikant3d 21.01.2024 11:30

  Katarzyna TG , na to nie licz…sprane berety są już stracone…

 5. replikant3d 21.01.2024 11:33

  Denisrozrabiaka, szpryca to przyspieszyła…

 6. kufel10 21.01.2024 18:12

  Pamiętajcie że sportowcy biora przeróżne medykamenty na poprawę wyników. Jeśli ktoś tu uprawiał sport inny niż leżenie przed telewizorem to będzie wiedział o czym mowa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.