Morawieckiemu odbiło?

Opublikowano: 06.12.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1853

Szaleństwo! Premier Mateusz Morawiecki obiecał piłkarzom lekką ręką co najmniej 30 milionów złotych! Jakim prawem i z czyjego polecenia? Naprawdę nie ma już pilniejszych wydatków w czasach rozpętanego przez niego kryzysu gospodarczego? A może o to właśnie chodzi, by wkurzać zwykłych obywateli szastaniem ich pieniędzmi? Bo to nie są pieniądze z prywatnego konta premiera, lecz nasze — z podatników!

Autorstwo: Suwerenny PL
Źródło: YouTube.com

19

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.