Kto wyświetla na niebie obrazy?

Opublikowano: 10.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 926

Jeszcze nie tak dawno bo w październiku 2015 r. „UK Express” poinformował, że w Chinach zaobserwowano pływające miasta, najpierw nad Foshan w prowincji Guangdong, a kilka dni później w prowincji Jiangxi. Podobne „miasto widmo” widziano nad Chinami również w 2011 roku. W maju 2015 r. mieszkańcy wsi w Dulali, w Lanzai South Ward, Darazo, Afryka Lokalny Samorząd Stanu Bauchi w Nigerii, również wielokrotnie byli świadkami miasta unoszącego się nad ich wioską, pełnego samochodów i emanującego mechanicznymi dźwiękami. Widok ten został przypisany Allahowi. Takie obserwacje skupiły uwagę na teoriach, że rządy mogą posiadać technologię pozwalającą na projekcję gigantycznych hologramów, które mogłyby zostać wykorzystane do oszustw na szeroką skalę, które mogą być teraz poddawane testom na niczego niepodejrzewających obywatelach, aby ocenić ich reakcje. Ten rodzaj zdolności jest czasami określany przez niektórych teoretyków jako „Projekt Blue Beam”.

6

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.