Kto tak naprawdę straszy? Twórcy teorii spiskowych, czy mainstreamowe media?

Opublikowano: 01.11.2009 | Kategorie: Media

Liczba wyświetleń: 925

“Rząd Światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy Rząd Światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia.” (James Paul Warburg)

“Nad społeczeństwem dominować będzie elita… która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.” (Zbigniew Brzeziński)

“Idealną sytuacją dla każdego człowieka jest ta, która pozwala mu na pełną wolność działania przy jednoczesnym kontrolowaniu zachowania innych w celu wymuszenia posłuszeństwa na drodze do realizacji własnych pragnień. To znaczy, innymi słowy, każdy człowiek poszukuje władzy nad światem niewolników.” (James Buchanan, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii)

Podobno twórcy tzw. „teorii spiskowych” to paranoicy, czyli ludzie chorobliwie podejrzliwi i do szpiku kości przesiąknięci paraliżującym lękiem.

Oficjalną i jakże pokrzepiającą w swoim optymizmie wersję rzeczywistości, w której przyszło nam żyć, podobno jedyną prawdziwą i niezafałszowaną, możemy przeczytać i zobaczyć w mainstreamowych mediach.

Wersję „paranoiczno-spiskową” możemy znaleźć w blogach, prowadzonych przez totalnych świrów i pomyleńców.

Oficjalne media przekazują rzetelne i sprawdzone wiadomości oraz poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Paranoiczne blogi i strony wręcz przeciwnie: sączą w dusze porządnych obywateli niczym nieuzasadniony lęk.

Przyjrzyjmy się więc temu, co piszą media…

TERRORYSTA – TERROR – TERRORYZM!!!

Gdzie nie spojrzysz, wszędzie czai się brodaty terrorysta owinięty jak baleron materiałami wybuchowymi. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ostrzega:

“Terroryzm – co robić w sytuacji zagrożenia: Ogólne zasady
Zwróć uwagę na to, co dzieje się wokół ciebie. Dotyczy to przede wszystkim miejsc publicznych, np.: supermarketów, środków komunikacji publicznej, imprez masowych.
Co może być sygnałem ostrzegającym o niebezpieczeństwie?
– rzucające się w oczy nietypowe zachowanie osób,
– pozostawione bez opieki przedmioty: paczki, torby, pakunki,
– samochody, a zwłaszcza furgonetki, parkujące w nietypowych miejscach, tj. w pobliżu kościołów i miejsc organizowania imprez masowych i zgromadzeń,
– nie dotykaj podejrzanych przedmiotów pozostawionych bez opieki,
powiadom stosowne służby (policję, straż miejską, administratora obiektu),
– jeżeli dojdzie do akcji ewakuacyjnej lub ratowniczej, zastosuj się do poleceń osób kierujących operacją,
– zachowaj spokój i bezpiecznie, bez paniki opuść niebezpieczną strefę”

Pamiętaj, nigdzie nie jesteś bezpieczny. Pamiętaj, musisz się bać! Nieustające banie się to twój obywatelski obowiązek! Bój się, rozglądaj się trwożliwie wokół, podejrzewaj o niecne zamiary wszystkich i każdego, nie ufaj nikomu i koniecznie podglądaj, szpieguj i donoś na każdego, kto ci się nie podoba.

Każda pozostawiona bez opieki walizka to jak nic bomba! Jak tylko jakąś zobaczysz, wiej najszybciej jak potrafisz i padnij na ziemię za najbliższym narożnikiem. I bardzo starannie pilnuj swojego bagażu, bo jeśli pozostawisz go choćby na sekundę bez nadzoru możesz mieć pewność, że wysadzą go w powietrze na najbliższym poligonie.

Dzwoń na policję, jeśli zobaczysz samochody, a zwłaszcza furgonetki, parkujące w pobliżu kościołów i miejsc imprez masowych. Jak wiadomo pod kościołami, kinami i dyskotekami samochody nie parkują nigdy, więc jeśli jakiś tam zobaczysz, to znaczy, że w środku siedzą zamaskowani islamiści na worach trotylu.

Wchodząc gdziekolwiek: na dworzec kolejowy, do galerii handlowej czy na dyskotekę nie czuj się radosny, a zwłaszcza bezpieczny, pamiętaj, śmierć z ręki terrorysty może cię spotkać wszędzie, więc zrób najpierw rozeznanie terenu (MSWiA):

“Jak się przygotować:
– pomyśl, którędy w pośpiechu można się ewakuować z budynku, metra lub innych zatłoczonych miejsc,
– zwróć uwagę na ciężkie lub łatwo tłukące się przedmioty, które mogą być przesunięte podczas wybuchu,
– zapamiętaj elementy z najbliższego otoczenia”

Listonosza też do domu nie wpuszczaj, bo nie masz pewności, czy nie przeszedł na islam. Ale jeśli już popełniłeś ten błąd, zastosuj się do ministerialnej instrukcji (MSWiA):

“Jak postępować w przypadku otrzymania podejrzanej przesyłki
Co powinno wzbudzić podejrzenia:
– brak nadawcy,
– brak adresu nadawcy”

Skoro byłeś tak nierozsądny, że wpuściłeś listonosza i tak durny, że przyjąłeś paczkę, pamiętaj, istnieją procedury bezpieczeństwa, które mogą (choć nie muszą) cię uratować. Oto instrukcja postępowania w takim przypadku (MSWiA):

“- umieść tę przesyłkę w grubym worku plastikowym i szczelnie go zamknij,
– worek ten umieść w drugim grubym plastikowym worku, ten również szczelnie zamknij – zawiąż supeł i zaklej taśmą klejącą,
– paczki nie przenoś, najlepiej, by pozostała na miejscu,
– powiadom lokalny posterunek policji lub straż pożarną – służby te podejmują wszystkie niezbędne kroki w celu zabezpieczenia przesyłki.”

Robiąc to wszystko módl się głośno, żeby przy przekładaniu z wora do wora paczka nie wybuchła, bo jak łatwo przewidzieć, foliowy worek to nie szyba pancerna, więc w razie eksplozji paczki nie uchroni cię przed śmiercią ani kalectwem.

Nie ciesz się głupio i nie sądź, że unikanie dworców i lotnisk lub rezygnacja z rozrywek w kawiarniach i kinach zagwarantuje ci bezpieczeństwo. Nie jesteś bezpieczny nigdzie, nawet we własnym domu i nawet wtedy, gdy nie wpuszczasz do niego listonosza.

KRYZYS

Co najmniej od półtora roku słyszymy słowo „KRYZYS” odmieniane przez wszystkie przypadki i od świtu do nocy powtarzane przez wszystkie media niczym święta mantra. Jeśli któryś z medialnych komentatorów ośmieli się zasugerować, że w Polsce KRYZYS jest nieodczuwalny, wszyscy rzucają się na niego z krzykiem, że KRYZYS był, KRYZYS jest i KRYZYS będzie i wszyscy bez wyjątku ten KRYZYS odczujemy.

Nawet jeśli ktoś KRYZYSU nie czuje, to i tak się ogranicza, nie kupuje, nie inwestuje, nie podróżuje ani sobie nie dogadza, bo przecież w całym świecie jest KRYZYS i trzeba się wstrzymać. I tak właśnie wszyscy produkujemy coraz większy KRYZYS, bo brak aktywności zakupowej i inwestycyjnej jest czynnikiem KRYZYSogennym.

OGÓLNOŚWIATOWA PANDEMIA ŚMIERTELNIE GROŹNEJ CHOROBY

Wytłucze nas skuteczniej, niż średniowieczne epidemie dżumy i cholery. Najpierw pojawiły się priony, a potem SARS. Zabił 774 osób na całym wielkim świecie, głównie w dalekich Chinach i na Tajwanie, ale media siały panikę, jakby cały świat wymierał. Jeszcze nie zdążyliśmy dojść do siebie po tym jakże śmiertelnym żniwie, gdy zaatakowała nas ptasia grypa. Po tej grypie świat miał stać się bezludną pustynią, po której hula tylko wiatr, więc władze na granicy rewidowały każdego, sprawdzając, czy przypadkiem nie przewozi najgroźniejszej kontrabandy na świecie w postaci kawałka pieczonego kurczaka lub kanapek z indykiem. Jeśli takowe znaleziono, lądowały one w pojemniku z napisem „biohazard”, a samochód i jego właściciele zostawali poddani gruntownej dezynfekcji.

Ptasia grypa minęła, lecz nie dano nam odetchnąć, bo natychmiast pojawiła się świńska. Media szalały i wciąż szaleją, jakby nadciągał koniec świata. Najpierw, niczym z niezapomnianego Radia Erewan dowiadujemy się, że zmarły setki ludzi w Meksyku, zaraz potem, że tylko dziesiątki, a tak naprawdę zaledwie kilka, ponieważ jako ofiary A/H1N1 policzono zmarłych ze starości, na AIDS, zawały serca, raka, a nawet ofiary wypadków drogowych i błędów medycznych. Na całym świecie trwają polowania z nagonką na każdą osobę, którą można policzyć jako ofiarę wirusa A/H1N1, przy czym słowo „ofiara” nie oznacza bynajmniej przypadku śmiertelnego. Bezcenna jest informacja o każdym, kto z powodu owego wirusa przynajmniej raz kichnął. Władze modlą się o przynajmniej jeden przypadek zgonu, na szczęście bez skutku, bo zdrowieją nawet ci, których zdrowie jest w totalnej ruinie, spowodowanej zupełnie innymi, przewlekłymi chorobami. Te bolesne zawody nie przeszkadzają jednak Światowej Organizacji Zdrowia ogłosić wszechświatowej pandemii najwyższego, 6 stopnia, kategorycznie zakazać liczenia chorych i zmarłych (żeby łatwiej było fałszować statystyki) i zlecić kopanie zbiorowych mogił w Belgii i UK.

Ludzie coraz powszechniej przestają wierzyć w medialne doniesienia, ale na szczęście mamy Ukrainę i znów możemy zacząć się bać!

TVN: “Wirus zabija pod polską granicą 34 ofiary, setki chorych”

Oczywiście, jak zwykle już po chwili dowiadujemy się, że podobnie jak w Meksyku policzono wszystkich zmarłych, a nie ofiary A/H1N1. Tych było… sztuk 1 (słownie: jeden) i 11 chorych. Jak zwykle: elektryzujący tytuł:

“Lepiej nie jechać na Ukrainę – Tysiąc osób w szpitalach”

i dalej wiadomość mu zaprzeczająca:

“Wiadomość o “tajemniczym wirusie” na Ukrainie zelektryzowała Polskę w czwartek. Z danych Ministerstwa Zdrowia Ukrainy wynikało, że w trzech okręgach (lwowskim, tarnopolski, iwano-frankowski) na grypę chorych jest 37 923 osoby, hospitalizowano 951 osób, z czego 61 na intensywnej terapii. Na powikłania pochorobowe zmarło 37 osób. 1 osoba zmarła na grypę A/H1N1. 11 jest zakażone tym wirusem. Zachorowania nasiliły się w od 19 października.”

Ukraina wymiera, my będziemy następni. Obywatelu, nie przestawaj się bać! Jeśli przestałeś wierzyć w te doniesienia i trząść się ze strachu mamy dla ciebie kolejną wiadomość prosto z mainstreamowych mediów:

GLOBALNE OCIEPLENIE

Świat się kończy, a dla ludzkości, ba, dla całej naszej planety, wybiła już ostatnia godzina. Oczywiście, wszystkiemu jesteśmy winni my, ludzie, bo kupujemy i oddychamy.

“Ekologiczna katastrofa już za 20 lat?
Za 20 do 30 lat lodowa pokrywa Arktyki w ciągu letnich miesięcy będzie kompletnie zanikać – twierdzą brytyjscy naukowcy, którzy wrócili z przełomowej ekspedycji na Biegun Północny.”

Poziom morza ma wzrosnąć o 7 metrów, dzięki czemu potopimy się wraz z pingwinami, fokami i białymi misiami. Bójmy się i ani przez chwilę nie przestawajmy się bać!!!

“Zmiany klimatu już teraz szkodzą ludziom i ekosystemom. Topnienie lodowców w górach, rozpadanie się pokrywy lodowej na biegunach, wzrost poziomu mórz, wymieranie rafy koralowej, odwilże, zmiany ekosystemów, śmiertelne fale upałów, powodzie – to zjawiska, z którymi mamy do czynienia na coraz większą skalę. Nie tylko naukowcy są świadkami tych zmian. Od Grenlandii, przez Himalaje, Europę i Afrykę, a skończywszy na mieszkańcach wysp Kiribati na Pacyfiku, ludzie i przyroda zmagają się ze skutkami zmiany klimatu. Niebezpiecznych skutków zmian klimatu doświadczamy już teraz, kiedy temperatura podniosła się “zaledwie” o 0,8 °C. Dlatego też naukowcy apelują o powstrzymanie wzrostu temperatury na poziomie poniżej 2 °C. Jeżeli nam się to nie uda to w przeciągu kolejnych dekad warunki panujące na naszej planecie osiągną bezprecedensowy stan, z którym obecnie żyjące gatunki nigdy nie miały do czynienia (średnia życia gatunku to 1-3 miliony lat).”

Jaki nieuk wymyślił to ostatnie zdanie??? Młodych informuję, że w latach 70. naukowcy straszyli nas bardzo, ale to bardzo rychłym zlodowaceniem. Gazety licytowały się, która przedstawi najstraszliwszą prognozę, a my przygotowywaliśmy się moralnie do przetrwania w krainie wiecznych lodów.

PRZELUDNIENIE

“Jest nas za dużo
Populacja Ziemi przekroczyła właściwe rozmiary. Tak w rozmowie “BBC One Planet” twierdzi doradzająca prezydentom USA w sprawach naukowych Nina Fedoroff. Ludzie przekroczyli już punkt, w którym Ziemia jest w stanie podołać naszej obecności. Musi nas zacząć ubywać, musi zmniejszyć się stopa przyrostu naturalnego – twierdzi prof. Fedoroff, nosząca oficjalny tytuł “Science and Technology Adviser”.”

Prawda, że to pokrzepiające wiadomości? Nasze media zawsze przekazują nam bezwzględnie prawdziwe informacje i nigdy nie straszą ani nie generują paranoicznego lęku.

Nasze szlachetne władze ufają obywatelom i pozwalają im cieszyć się przywilejami oraz wszelkiego rodzaju wolnościami obywatelskimi. Policja jest profesjonalnie przeszkolona i potrafi skutecznie wyłapać przestępców w taki sposób, żeby nie naruszać miru domowego spokojnych i uczciwych obywateli.

“Amerykańska policja niczym STASI – szpiegujcie ludzi na ulicach!
William Bratton z policji w Los Angeles zachęca mieszkańców do zgłaszania wszelkiej podejrzanej aktywności, która może zagrażać zarówno im jak i otoczeniu. Jako przykład podawane są większe zakupy środków chemicznych na stacjach benzynowych (nawet codziennego użytku).
Wymieniane są główne typy dziwnego rodzaju aktywności:
– intensywne zapachy chemikaliów
– noszenie przez kogoś ubrania zbyt dużego jak na jego/jej rozmiar lub noszenie ubrania zbyt ciepłego niż wymaga tego aktualna pora roku
– zaobserwowanie obcej osoby pytającej o zabezpieczenia danego budynku”

Oczywiście, tylko paranoicy podejrzewają wszystkich i każdego o złe zamiary i tylko paranoicy czują przymus szpiegowania, podsłuchiwania i inwigilowania wszystkich i każdego. Zdrowi umysłowo ludzie, a tacy przecież zostali przez nas wybrani do reprezentowania naszych interesów i dbania o nasze dobro nigdy tego nie robią, szanując naszą prywatność, która jest dla nich świętością.

“Totalna inwigilacja: Kto czyta moją pocztę?
Archiwum wiadomości e-mail przechowywane jest na serwerach dostawcy poczty elektronicznej. Dostęp policji do tych wiadomości wymaga zgody sądu. Wszystkie wiadomości elektroniczne: te, które czytasz, i te, które wysyłasz, są przechowywane na serwerach dostawcy usług poczty elektronicznej. Czy można poprosić o usunięcie takich danych? A może prawo nakazuje archiwizację e-maili, np. do wglądu policji? Obecnie nie, w przyszłości jednak sytuacja może się diametralnie zmienić, na co wskazują starania Parlamentu Europejskiego i polskiego Sejmu, żeby radykalizować prawo telekomunikacyjne i stosować przymusowe gromadzenie informacji.”

Słusznie, bo przecież wszyscy jesteśmy potencjalnymi bandziorami. Po co policja ma się uczyć sztuki tropienia przestępców, skoro może nic nie umieć, ale za to mieć dostęp do gotowców?

Obywatelu! Oglądaj tylko wiadomości w mainstreamowych mediach i bój się. Nigdy nie przestawaj się bać. Tylko wtedy, kiedy się boisz władza czuje, że jest ci potrzebna, a nawet niezbędna. Uwierz, że świat pełen jest TERRORYSTÓW, TERRORU I TERRORYZMU. Uwierz, że za każdym rogiem czai się TERRORYSTA, który chce cię wysadzić w powietrze lub zarazić wąglikiem. Uwierz, że twój najbliższy sąsiad i przyjaciel jest bandytą, który ci zagraża. Dlatego bądź posłuszny i rób wszystko, co władza ci każe. Donoś, szpicluj i bój się nieustająco. Dla własnego dobra wyrzeknij się praw obywatelskich. Z radością poddawaj się rewizjom osobistym, bo dzięki temu przyczyniasz się do wzrostu bezpieczeństwa wszystkich obywateli. Na swój koszt zainstaluj we własnym mieszkaniu kamery wideo, przez które policja będzie mogła śledzić twoje poczynania nawet w twoim WC. Czym prędzej spraw sobie i swojej rodzinie chip RFID, dzięki któremu będziecie zawsze widoczni i zawsze pod kontrolą.

Nasze media kochane NIGDY nie kłamią. Ufaj swojej gazecie. Zamiast samodzielnie myśleć bezkrytycznie oglądaj wiadomości w TV. Nie buntuj się przeciwko władzy i bez sprzeciwu wykonuj jej rozkazy, bo ona jest po to, żeby zadbać o twoje bezpieczeństwo. I nigdy, ale to nigdy nie słuchaj żadnych paranoicznych spiskoświrów. To niebezpieczni dewianci i niegodziwi dranie, którzy chcą cię wystraszyć i podburzyć do buntu.

“Paranoja to znajomość wszystkich faktów.” (William S. Borroughs)

“Pamiętajmy, że naukowcy dowiedli, iż osobnicy podejrzliwi, wręcz paranoiczni, mają znacznie większą szansę na przetrwanie.” (prof. Maria Dorota Majewska)

“W całej ludzkiej historii więcej przestępstw popełniono z powodu posłuszeństwa, niż nieposłuszeństwa obywatelskiego. Tak więc to nie sprzeciw, nie bunty i nie dewianci są zagrożeniem dla społeczeństwa. Prawdziwym zagrożeniem dla wszystkich społeczeństw są ludzie bezmyślnie i ślepo posłuszni jakimkolwiek władzom.” (Phillip Zimbardo)

“Tłumienie rebelii i wszelkich innych poglądów jest oznaką tyranii. Chodzi o to, żeby nie dopuścić opozycji, żadnych alternatywnych poglądów do iluzji, którą stworzono. Zazwyczaj do iluzji, że dadzą ludziom bezpieczeństwo, lepsze życie, choć tak naprawdę zabierają ludziom wolność i swobody.” (Phillip Zimbardo)

Czytelniku, pamiętaj, nie wolno ci wierzyć w żadne wstrętne „teorie spiskowe”! Musisz uwierzyć, że autorzy tych doniesień są spiskoświrami i że piszą te bzdury tylko dlatego, że są sparaliżowani lękiem przed życiem, światem i odpowiedzialnością i dlatego projektują swoje lęki na świat, zamiast się z nimi odważnie zmierzyć. Pamiętaj, ludzie, którzy tworzą i rozpowszechniają te odrażające teorie spiskowe są prości, niewykształceni, zabobonni, brudni i śmierdzący, ich status społeczny i materialny jest niski, nie myją rąk i zębów, są niezrealizowani życiowo, nikt ich nie kocha, są niezdolni do stworzenia zdrowego partnerskiego związku, są oziębli seksualnie, cierpią na impotencję, zostali porzuceni przez partnerów i własne dzieci, nie mają satysfakcjonującego życia osobistego, są zgorzkniali, rozczarowani sobą, zawiedzeni ustrojem społecznym i własną pozycją w świecie*) i ………………. sami sobie tu dopiszcie, co jeszcze psychopatyczni inżynierowie nastrojów społecznych i toksyczni psychologowie mogą wymyślić, żeby tylko obrzydzić wam i ośmieszyć tych, których w żadnym razie nie powinniście słuchać.

Autor: Maria Sobolewska
Źródło: Jestem za, a nawet przeciw

PRZYPIS

*) Tych oszczerstw nie wymyśliłam, zaczerpnęłam je z bloga pewnego psychopatycznego i jadowicie toksycznego… psychoterapeuty oraz z blogów jego kumpli spod ciemnej gwiazdy. Czuwaj Boże nad jego pacjentami i miej ich w opiece!!!


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

16 komentarzy

 1. wintermute 01.11.2009 09:51

  Jakie oszczerstwa? Co najmniej połowa z nich pasuje do mnie jak ulał!!!! :):):):):) a to oznacza, że jestem dość bliski ideału:):):):) Ale muszę się jeszcze starać:):):)
  Świetny tekst! Miło przeczytać taką lekturę z rana. Poprawia nastrój zepsuty: smugami na niebie ( to już codzienny widok), medialnym szaleństwem o epidemii na Ukrainie i nieprawdopodobnej wręcz aktywności polityków oraz dzisiejszym święcie czczenia przodków zakrawającym o nekrofilię.
  Dziękuję:)

 2. aZyga 01.11.2009 11:33

  Brawo,brawo swietny tekst

 3. MrMgr 04.11.2009 19:49

  Witam, świetny artykuł, popieram co do literki…

  Co do grypy – “Już rzygam tą grypą” 😉

 4. RT 04.11.2009 21:10

  A ja mam słowa uznania dla dzielnej Pani minister zdrowia!. Brawo min. Kopacz!!. Widać że wie lub domyśla się czym naprawdę mogą być “szczepionki na świńską grypę” bo ciągle dzielnie opiera się zidiociałym mediom atakującym ją za to że jeszcze nie ma w Polsce tych szczepionek śmierci. Na Polsacie podali że Unia Europejska zatwierdziła trzy typy szczepionki ale na zapytanie polskiego ministerstwa zdrowia NIE UMIEJĄ ODPOWIEDZIEĆ JAKI JEST ICH SKŁAD I JAK JE DAWKOWAĆ!!!. Mało tego… jedna z firm produkujących szczepionki zażądała IMMUNITETU na ewentualne skutki uboczne. No i w końcu nikt inny ale samo WHO “potwierdziło” że za śmiercią wielu Ukraińców stoi wirus A/H1N1. A może ktoś zrobi jakieś niezależne ekspertyzy!!!. Mimo że wiem o co chodzi NIE MOGĘ UWIERZYĆ jak można tak bezczelnie oszukiwać ludzi i wciskać im kit!!. Mam wrażenie że w mediach głównego nurtu pracują sami i(…)ci albo zaangażowani w spisek wykolejeńcy!!!. Jeśli to nie jest ziszczenie się tez głoszonych przez tzw. “teorie spiskowe” dotyczących nowego porządku świata i depopulacji to pozostaje już tylko jedna opcja: koncerny farmaceutyczne ZROBIĄ WSZYSTKO żeby zarobić!. Tak czy siak, cała ta histeria z grypą nie trzyma się kupy a WHO NAPRAWDĘ wyrasta na zbrojne ramię jakiejś grupy oszołomów!. Ostatnio mieliśmy prelekcję w pracy o dobru jakie dają szczepionki. Pani doktor była nieprzygotowana!. Na moje pytanie o skład szczepionek (w domyśle czy są tam związki rtęci, w jakiej ilości i o ile ewentualnie przekraczają normy) zareagowała agresją!. To pokazuje jacy niedouczeni “fachowcy” mają nam ew. pomóc … Bogu dzięki że choć p. Kopacz i Lekarz Naczelny Kraju przestrzegają polskich standardów medycznych a nie europejskich!!!.

 5. teoria_spisku 04.11.2009 23:32

  no prawda2.info juz sie produkuje i na tym portalu, autor naszczescie zostanie podmieniony na surogate o plaskich i jasnych pogladach

 6. teoria_spisku 04.11.2009 23:37

  a bym zapomnial tak na przyszlosc wklejnie kilkudziesieciu cytatow nie podnosi wartosci pracy tylko pokazuje brak pewnosci i potrzebe wsparcia wlasnych wnioskow , krotko mowiac zamiast zyskiwac to ten artykul traci…

 7. pocachontas 04.11.2009 23:58

  no- wreszcie jakieś kompendium wiedzy w jednym
  znaczy się dzięki 🙂

 8. jankowalski 05.11.2009 11:12

  Redakcja: Komentarz usunięto z powodu złamania regulaminu, punkt 4.

 9. EDEKzKrainyKredek 05.11.2009 11:54

  WYKOP!!! szacun stary

 10. Szczepan 05.11.2009 12:07

  Popieram co do literki jak kolega wyżej.

 11. Wojciech 05.11.2009 12:32

  Dlaczego ludzie są tak ślepi i nie widzą, że UE więcej szkodzi niż pomaga? Co się musi stać, żeby się obudzili i mieli świadomość what’s going on?! Może, gdy zaczną ścigać za ściągniętą mp3 lub grę z Internetu i wszczepiać przymusowo chipy to się opamiętają. Może… daj Panie Boże! 🙂

 12. jacek 05.11.2009 13:20

  Panie i Panowie, upewnijcie się że jesteście przerażeni przez cały czas.
  Ludzie są łatwiejsi do kontrolowania gdy się boją.
  Oglądajcie cały czas TVN24 i czytajcie gazety, bądźcie przerażeni świńską grypą, która nie jest groźniejsza od zwykłej grypy ale jednak 5 mld ludzi będzie na nią zaszczepiona.
  Bądź dobrym obywatelem, twoje ciało nie należy do Ciebie, należy do Rządu.
  Bądź posłuszny i pozwól Rządowi wszczepić Ci w tyłek cokolwiek zechcą.
  Im więcej będziemy się bać tym więcej ludzi przyjmie trującą szczepionkę.
  Obiecujemy że szczepionka jest pełna wspaniałych chemikaliów, przez które wasze dzieci staną się mądrzejsze.
  Rtęć oczywiście że nie powoduje autyzmu.
  Rządowi i firma farmaceutycznym zależny tylko na twoim zdrowi, przecież nie na pieniądzach za leki i szczepionki.
  Razem zmniejszymy światową populację poprzez zabicie milinów niewinnych kobiet i dzieci, zaczynając od Ciebie, weź szczepionkę na świńską grypę.
  Jeżeli szczepionka cię nie zabije, zrobi to świńska grypa.
  Obiecujemy wam że nie ma powiązań pomiędzy mediami, rządem a wielkimi korporacjami.
  Świńska Grypa to nowa Al-Kaida, więc wszyscy razem bądźmy przerażeni.
  Razem pokonamy świńską grypę siedzącą obok Osamy Bin Ladena, który zresztą był martwy przez ostanie 10 lat.
  Terroryzm jest bardzo prawdziwy.
  Im bardziej bombardujemy niewinne dzieci, tym bardzie bombardujemy Afganistan i Irak, tym mamy mniej terrorystów.
  Idziemy na wojnę by zapobiec wojnie !
  Zabijamy by zapobiec zabijaniu !.
  Bądź posłuszny, bądź dobrym obywatel, rób to co karze ci Rząd, weź szczepionkę.
  Zawsze bądź posłuszny, nigdy nie kwestionuj władz, pozostań wystraszony.
  Zgłoś natychmiast na Policję każdego, kto mówi ci co innego na temat szczepionek.
  Jest bardzo ważne żeby każda informacja dochodząca do Twojego mózgu pochodziła od Rządu albo dużego koncernu farmaceutycznego lub medialnego.
  Bądźcie dobrymi obywatelami, nie jesteście niezależnymi, wolnymi istotami, jesteście konsumentami, więc zachowujcie się poprawnie, nie myślcie przez chwilę że możecie decydować za samych siebie.
  Pozwólcie Rządowi wbić igłę w wasz tyłek, zasługujecie na to.
  Każdy kto myśli samodzielnie jest potencjalnym terrorystą.
  Nie kwestionuj władz, bądź wystraszony, a kiedy Rząd mówi ci coś, uwierz w to, dlatego że Rząd zawsze działa w interesie ludzi, Rząd kocha Ciebie, kocha twoją rodzinę tak samo jak kocha rodziny w Iraku I Afganistanie tak jak to widzieliśmy podczas bombardowań, jak również Rząd kocha umierające z głodu dzieci w Afryce.

  A tak, weź szczepionkę na świńską grypę, jest bardzo dobra dla Ciebie.

  Posłuszeństwo = Wolność

  Ministerstwo Prawdy i Propagandy

 13. kires 05.11.2009 16:47

  Co do “smiercionosnej swinskiej grypy” takie male porownanie, nie trzeba chyba zbednych komentarzy…..
  http://www.flickr.com/photos/michaelpaukner/4052849920/sizes/o/in/pool-16135094@N00/

 14. torpedo 06.11.2009 09:46

  Bardzo ciekawy post.
  Ogólnie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale odnośnie kryzysu który co prawda nie jest głównym tematem tego tekstu, ale mam takie pytanie jak to jest z tym kryzysem ? Z jednej strony wiadomo, że jest to w pewnym stopniu wymyślona sprawa, zastraszenie ludzi by bali się o swoje stanowiska, nie zmianiali pracy bo lepeszej nie znajdą, ale w takim razie skąd biorą się te masowe zwolnienia w wielu firmach ? Bo pojedyńcze to rozumiem, że przy tej okazji można kilku osób się pozbyć, nazywając to optymalizacją zatrudnień w firmie bez tłumaczenia się jak to było przed “kryzysem”, ale zwalnianie z dużych firm po kilkaset osób ? Jak to tłumaczyć ?

 15. CLS 06.11.2009 12:28
 16. marcus1707 06.11.2009 16:40

  sprawa gryp. jest to uwertura globalistow prowadzona z cala finezja i premedytaja do okreslonego celu jakim jest jeden rzad swiatowy. swiat bez wojny- marzenie czlowieka. wiec swiat dostanie to, ale za jaka cene. zaczelo sie od september 11 w Nowym Yorku. wtedy prezydent stanow przez media publicznie wypowiedzial dawno przygotowana oredzie w ktorym wyrzekl zdanie / a teraz mamy nowy porzadek swiata. wiec wiemy. powinnismy cenic otwartosc i analizowac dlaczego tak otwarcie. dwie drogi juz znamy czesciowo. jest to przygotowanie do powszechngo microchipowania swiata oraz masowych szczepien jako wstepna wojna rozpoznawcza. na ten temat wejdzcie na dobrze zorganizowany tematycznie portal z doskonalymi linkami w jez polskim. / globalnaswiadomosc/ to juz wystarczy. tam bedziecie slyszeli glosy sprzeciwu naukowcow od genetyki. protestuja, sa oburzeni, wolaja glosem do mediow. szokujace

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.