Kocioł sensacji Ala Bieleka i Terziskiego

Opublikowano: 07.01.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 712

To Al Bielek pierwszy przekazał światu sensacyjną informację związaną z rozmową kosmonautów Apollo 11 z Houston. Powiedział, że kiedy astronauci Apollo 11 przybyli na Księżyc, przekazali informację Centrum Kosmicznego w Houston, która brzmiała: „Houston, mamy tu gości”. Houston odpowiedziało: „Czy to Amerykanie?”. Astronauci odpowiedzieli: „Tak”. Potem worek zbieranych przez lata skrywanych przed opinią publiczną sensacji się rozwiązał. Do tego jeszcze dołożył się Terziski ze swoimi rewelacjami na temat niemieckiej bazy na Antarktydzie. Czy obaj panowie wszystko wymyślili dla bogactwa i sławy? Raczej nie, gdyż wiedli normalne życie, które raczej nie było pełne zbytków. Jak potraktować sensacje tych kontrowersyjnych postaci?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.