Kto przeciął skałę Al-Naslaa na pół?

Opublikowano: 18.02.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1396

Wydaje się, że taki efekt można byłoby osiągnąć jedynie przy użyciu lasera, ale jak dobrze wiemy, neolityczni ludzie dopiero co zaczęli zakładać swoje pierwsze osady. Czyżby wiec stało się to za sprawą działalności obcej cywilizacji?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Szwęda 18.02.2023 15:38

    Istnieje bardzo wiele przykładów na zdolność naturalnego odspajania się skał w taki bardzo równy odłam albo podobny sposób.

  2. AlbertW41 18.02.2023 18:32

    W naturze nie ma lini prostych, jedyne co zbiza nas to takiel lini/powirzchni to promienie sloneczne i powierzchnia wody. Tak wiec tego nie mogl zrobic czlowiek zyjacy w tamtych czasach. Nawet dzis byloby z tym problem bo nie pokazano grubosci tego kamienia. Ciekawe czy istneja jakies slady na nacieciu obrobki mechanicznej?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.