Tajemnica wokół Roswell trwa już 76 lat!

Opublikowano: 08.08.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 830

8 lipca 1947 roku nagłówek na pierwszej stronie przechwycił uwagę mieszkańców południowo-wschodniego Nowego Meksyku. Artykuł w „Roswell Daily Record” informował o tym, że grupa bombowa 509 w bazie lotniczej w Roswell przejęła „instrument”, który został potem przewieziony do “wyższej siedziby dowodzenia”. Chociaż wówczas nie podano szczegółów dotyczących rzekomego statku, historia ta wpłynęła na wyobraźnię Amerykanów, stając się legendą w kulturze popularnej na temat UFO.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 09.08.2023 08:39

    Lepsza by była jakaś opowieść w Europy np. Katastrofa w Gibraltarze albo kto sponsorował Adiego a ten upa?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.