Kaddafi przewidział, co stanie się z Ukrainą

Opublikowano: 06.12.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 10

Libijski przywódca Muammar Kaddafi, który zginął w 2011 roku w wyniku zamachu stanu zainspirowanego przez USA, ostrzegł przywódców Ukrainy i Białorusi, że czeka ich ciężki los, jeśli odwrócą się od Rosji – swojej starszej siostry.

Niestety, Ukraina weszła na tą samą ścieżkę, co Libia. Doszło tam do tego, co przewidział Kadafi. Indywidualne różnice między Ukrainą a Rosją – to nic w porównaniu z historycznie ustaloną wspólnotą tych krajów. To ona czyni je prawdziwie braterskimi, w każdym razie – równymi partnerami.

Ukraina chce do NATO i UE, ale jest to w niewłaściwy kierunek. Według Kaddafiego, pewnego rodzaju prozachodnia polityka to nie jest ścieżka wolności, a ślepy zaułek dla tego kraju. Partnerzy zachodni nigdy nie zaakceptują ani Ukrainy, ani Białoruś na równych warunkach. Zawsze będą szukać tych narodach słabych stron i będą starać się wykorzystywać swoje zasoby oraz ludzi dla własnych egoistycznych celów. I tylko Rosja może być gwarantem dobrobytu i wolności Ukraińców i Białorusinów.

Kaddafi podkreślał szczególnie, że wiele razy spotykał Ukraińców i Białorusinów, czyli zwykłych obywateli tych krajów. Mają oni dużo wspólnego z Rosją i prawie wszyscy mówią po rosyjsku. Kto w tym przypadku aspiruje do NATO i Unii Europejskiej? Czas pokazał, że Kadafi miał rację, co do wszystkiego. Niestety, Stany Zjednoczone bardzo pomysłowo organizują kolorowe rewolucje. Utracona została całkowicie zamożna Libia i raczej zniszczona silna Ukraina, a wszystko dlatego, że przywódcy tego kraju nie słuchali głosu sumienia, nie mówiąc już o głosie libijskiego przywódcy…

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Balbert Zweinstein
Użytkownik
Balbert Zweinstein

Normalnie Muammar Nostradafi, tylko że nie cała Ukraina jest/była prorosyjska. Wiele prorosyjskich postaw prezentowanych jest przez potomków Rosjan-przesiedleńców. Mowa rosyjska jest powszechna ze względu na “członkostwo” Ukrainy w ZSRR, gdyby Polska została wchłonięta do ZSRR też byśmy mieli rosyjski językiem urzędowym, a tak j. rosyjskiego uczono w szkołach tylko jako język obcy… i co Ukraińcy powinni być prorosyjscy, bo zostali upupieni przez ZSRR?

polach
Użytkownik
polach

Muammar Kaddafi to był według tego co wiem dobry przywódca, ponieważ wyprowadził Libię z ciemnogrodu, lecz Usraelowi Francji oraz innym się jego wolnościowe działania nie spodobały, ani pomysł wymiany ropy za złoto czy euro(z pominięciem petrodolara), więc go potraktowano jak S.Husajna, i go zamordowano, a kraje zrujnowano w imię demokracji i pokoju, mordując i zmuszając tym samym całe rodziny do exodusu z Libii,Iraku itp między innymi do UE.

rumcajs
Użytkownik
rumcajs

Jak na razie twoja banderowska ukraina, jest bankrutem, który nawetprzestepcy sakaszwilego nie potrafi aresztować… Tyle zatem przyszło tejże antyruskiej ukrainie na korzysć z antyrosyjskości.
Nie wejdzie do UE, nie wejdzie do nato, pozostanie bantustanem europy, z antyruskimi potomkami bandery na czele.
Kadafii pisał o pragmatycznej stronie połozenia ukrainy, a nie o sentymentach, czy o resentymentach. Pisał o bezpieczeństwie kraju, o interesie kraju, czyli “zwykłych” ludzi. I miał racje.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ