Janusz Korwin-Mikke przepowiada III wojnę światową

Opublikowano: 10.10.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2412

Polityk Janusz Korwin-Mikke przepowiedział rychły wybuch trzeciej wojny światowej, w której Rosja i Europa będą sojusznikami – napisał w artykule, który ukazał się na łamach dwutygodnika „Najwyższy Czas”.

Według polityka ludzie na całym świecie przyzwyczaili się do ciągłych zwiastunów wojny — „poważnych ostrzeżeń” i „bardzo poważnych ostrzeżeń” Chin pod adresem USA, walecznych obietnic światowych liderów, dżihadystów zapowiadających zniszczenie Zachodu.

“Jedynie świadomość, że obydwie strony posiadają spore arsenały jądrowe, powstrzymuje świat przed wojną. Bo ludzie już znów chcą wojny. Młodzi ludzie chcą dokonywać bohaterskich czynów jak ich przodkowie — a w ogóle mężczyźni wiedzą, że wojna oznacza koniec rządów feministek, „gejów” i zmniejszenie władzy urzędników” — rozważa Korwin-Mikke.

Jednocześnie głównym symptomem zbliżającej się wojny są jego zdaniem narodziny nowych sojuszy, w szczególności gotowość UE do wysłuchania Rosji i Chin.

Polski polityk przypomniał, jak niedawno przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker oświadczył, że najwyższy czas, by Europa nauczyła się rozmawiać z Rosją jak równy z równym, bo Rosja nie jest tylko „potęgą regionalną”, ale jest „ważnym światowym graczem”.

Ponadto Juncker nazwał rosyjskiego prezydenta Władimira Putina swoim przyjacielem, co przypomniało politykowi sojusz Hitlera i Stalina zawarty w 1938 roku.

„Powstaje pytanie, czy model przedstawiony przez śp. Jerzego Orwella w „Roku 1984″ nie zostanie zrealizowany w pierwotnej formie (walka między Oceanią, Eurazją i Wschódazją)” — pisze Korwin-Mikke.

Jego zdaniem sojusz między UE i Rosją może zrodzić trzeci blok, którego pojawienie się przybliży początek nowej wojny światowej.

Na podstawie: NCzas.com
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. Aida 10.10.2018 11:51

  Mówią, że to ruski troll:)
  Mówią, że wybory blisko.

 2. agama 10.10.2018 12:48

  Sojusznikami będą Rosja i Chiny, a wojna wybuchnie w wyniku prowokacji ze strony Niemiec (które odpowiadają za dyktaturę w UE) i USA

  https://wolnemedia.net/zblizajace-sie-wojny-domowe-ameryki/

  https://wolnemedia.net/proroctwa-henocha-z-plejar/

 3. MasaKalambura 10.10.2018 14:26

  Tutaj pewien niemiecki jasnowidz potwierdza twoje niemieckie przypuszczenia.
  https://youtu.be/N8NALfr-V70

  Było by to również potwierdzenie jednego z 10 wielkich znaków nadejścia Sądu czyli dymu, przepowiedziane przez Oststniego Proroka z Mekki(PZN).

 4. Cosmo 10.10.2018 14:33

  To że wojna nadciąga i wielu o niej marzy to widzą wszyscy, którzy mają otwarte oczy. Pozostaje jedynie pytanie gdzie się rozpocznie i jaki będzie mieć początkowy przebieg. Później to już jedna, wielka niewiadoma.

 5. Xman 11.10.2018 04:09

  Ilez to juz razy JKM przepowiadał wojnę ? Ale z drugiej strony teraz na prawdę może się coś wydarzyć USA-CHINY, i w przyszłości UE vs TRójmorze.

 6. luzak1977 11.10.2018 08:39

  “…śp. Jerzego Orwella…” ale facet ma niezły towar.

 7. Cosmo 11.10.2018 09:06

  UE vs Trojmorze to tak jak by pisać, że niedługo wojna ziemianie vs marsjanie, pomimo iż nikt ich nie widział i nic nie wskazuje na ich istnienie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.