Jak długo może krwawić Ukraina?

Opublikowano: 23.07.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1361

Choć trudno o obiektywne źródła, z których moglibyśmy czerpać informacje o liczbie ofiar po obu stronach frontu, nie da się ukryć, że mniejszy potencjał demograficzny, jakim dysponuje Ukraina, wraz z zastosowaniem doktryny totalnej mobilizacji społeczeństwa, tę właśnie stronę naraża na wyczerpanie ludzkich zasobów. Czy da się to oszacować i tym samym przewidzieć jak długo może potrwać wojna, w scenariuszu „do ostatniego Ukraińca”? O tym mówią Tomasz Jankowski i Krystian Jachacy.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 24.07.2023 04:42

    Nie należy dramatyzować – pod butem USA jest 300 tysiaków sług narodu ukr z Polski i jakieś 15000 z kraików bałtyckich, nie martwcie się!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.