Bosak nazwał ambasador Izraela w Polsce bucem

Opublikowano: 11.05.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3678

Ambasador Izraela Yacov Levin kolejny raz zachowuje się butnie i arogancko wobec Polski i Polaków. Jego zachowanie mocno skrytykował wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak.

Ambasador Izraela Yacov Levin zamieścił na platformie „X” wpis, w którym uznał, że „Polska popierająca członkostwo Palestyny w ONZ po masakrze 7 października nagradza w ten sposób agresora, kontynuuje antyzachodnią decyzję o uznaniu przez Sowietów »państwa palestyńskiego«, wspiera Iran i Hama przeciwko USA i Izraelowi, narusza Kartę ONZ”. „To decyzja błędna i szkodliwa dla bezpieczeństwa, stabilności i Polski” – kończy swój wpis Yacov Levin.

Krzysztof Bosak podając dalej twita ambasadora Izraela w Polsce, napisał do tego komentarz. „Zaczynam się zastanawiać czy kontynuowanie misji dyplomatycznej tego buca w Polsce jest bardziej niekorzystne dla Polsk, czy dla Izraela?” – zapytał.

Zauważył, że to nie jedyny ambasador, który dokonał „wtopy”, ale jednocześnie zauważył dobrą pracę dyplomatyczną ambasadorów innych państw: „Swoją drogą w ostatnich kilku latach mamy w Polsce ciekawą kumulację różnych wtop dyplomatycznych w wykonaniu ambasadorów kilku różnych państw, na tle których warto docenić kunszt ambasadorów, którzy działają po cichu i nie robią wokół siebie nadmiaru zamieszania, a załatwiają konkretne tematy czy po prostu pełnią w sposób prawidłowy swoją misję reprezentując swoje kraje bez żadnych skandali, w sposób bardziej »nudny« i przewidywalny”.

Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. fso1500 11.05.2024 21:57

    I dobrze, więcej takich prostych odpowiedzi.

  2. Szurnięty Mędrzec 13.05.2024 01:21

    Nie buca, parcha jak już

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.