Wolna miłość na La Gomerze

Opublikowano: 11.05.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1354

La Gomera to jedna z najmniejszych Wysp Kanaryjskich. Od pięciu lat mieszka tu wspólnota poliamoryczna, która porzuciła mieszczańskie konwencje monogamii i postanowiła spróbować alternatywnego stylu życia. Zarabiają dzięki muzyce i występom i coachingowi, żyją skromnie, bo nie interesuje ich konsumpcjonizm. Jak to życie wygląda z bliska?

Źródło: Arte.tv


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Stary Kulas 11.05.2024 14:23

  Przecież to już było i się nie sprawdziło w latach 70-tych XX wieku!
  Każda taka społeczność kończy się na tym, że samiec alfa (najbrutalniejszy) ma wszystkie kobiety a reszta mężczyzn jest upokarzana, bita i wykorzystywana.
  W momencie gdy pozostali mężczyźni odchodzą kobiety zaczynają między sobą brutalną (z zabójstwami włącznie!) walkę o względy jedynego pozostałego mężczyzny.

 2. Baltazar Bombka 11.05.2024 17:21

  W latach 70 ubiegłego wieku mężczyźni byli mężczyznami a kobiety kobietami. A dziś? Myślisz że jakiś samiec alfa się tam znajdzie?

 3. Stary Kulas 18.05.2024 09:28

  @Baltazar Bombka
  Natury i tysięcy lat ewolucji nie zmienisz “bo tak ktoś chce” więc oczywiście, że wszystko będzie się dziać tak samo jak wtedy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.