Izraelski attaché wojskowy wydalony

Opublikowano: 19.05.2011 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 483

ROSJA. Rosja wydaliła pod zarzutem szpiegostwa izraelskiego attaché wojskowego z ambasady Izraela w Moskwie. Izraelskie władze poinformowały o tym 18 maja, dodając, że oskarżenia są bezpodstawne.

Płk lotnictwa Wadim Leiderman wrócił do Izraela przed kilkoma dniami po zatrzymaniu i przesłuchaniu przez rosyjskie służby pod zarzutem szpiegostwa. Rosjanie uważają, że kierował siatką wielu agentów w ich kraju i przekazywał do Izraela materiały szpiegowskie. Nakazano mu natychmiastowe opuszczenie Rosji.

Kanał pierwszy telewizji izraelskiej podał, że Rosja zwolniła go bez formalnego oskarżenia z uwagi na jego immunitet dyplomatyczny.

Opracowanie: Jarosław Klebaniuk
Źródło: Lewica


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Dobrodziej 19.05.2011 09:35

    Wszystkich Żydów mogliby wydalić do Izraela, mają przecież swój kraj a tylko sieją zamęt gdzie indziej. Z resztą i tak chyba w proroctwach cały ich naród ma się zebrać do kupy, tylko co ciekawe ma być ich bodajże 144 000, czyli co z resztą? To nieprawdziwi Żydzi czy umrą?

  2. falcon_millenium 19.05.2011 11:22

    E tam połowę. Cały sejm do israela i bez znaczenia kto jej kto. Nie chcemy sejmu 😛

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.