Fałszywa flaga posła Brauna

Opublikowano: 14.12.2023 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 6189

W ostatnich dniach głośnym skandalem odbił się w świecie polityki oraz krajowych i zagranicznych mediach wątpliwej reputacji wyczyn Posła Grzegorza Brauna. Mianowicie w dniu 12 grudnia 2023 roku za pomocą gaśnicy proszkowej w budynku Sejmu zgasił on chanukiję zapaloną dla uczczenia żydowskiego święta Chanuki. Poseł Braun znany jest z różnych incydentów, kontrowersyjnych wypowiedzi i zachowań. Obecnie do niechlubnych czynów Posła Grzegorza Brauna doszedł wybryk z gaśnicą, czym zamanifestował nie pierwszy raz już swoją antysemicką postawę. Pojawiły się nawet stwierdzenia, że incydentem z gaśnicą Poseł Braun przebił wypadek z granatnikiem komendanta Szymczyka w Komendzie Głównej Policji.

Jednak na horyzoncie wydarzeń pojawiło się drugie dno w sprawie burdy z gaśnicą. Wśród ogólnego potępienia czynu Posła Grzegorza Brauna, na platformie „X” możemy zobaczyć tańczących z czerwoną gaśnicą i cieszących się Żydów w łódzkiej gminie żydowskiej. Dlaczego? Nagranie to opublikował w mediach społecznościowych [1] Dawid Szychowski [2], który jest rabinem gminy żydowskiej w Łodzi. Natomiast aktywistka i działaczka polonijna z Nowego Jorku skomentowała to, że „panowie pokazali dystans do sytuacji” [3]. Czy to próba załagodzenia skądinąd poważnego incydentu wywołanego przez Posła Grzegorza Brauna? Niekoniecznie!

W czasie pandemii koronawirusa w serwisie filmowym „YouTube” pojawił się film, a na którym widać radośnie tańczące osoby w białych kombinezonach i tradycyjnych strojach żydowskich. Na filmie tym widoczny też jest ambulans z Gwiazdą Dawida. Pomimo rzekomego zagrożenia i tragedii milionów ludzi na całym świecie osoby utrwalone na tym filmie za nic mają obowiązujące wówczas obostrzenia i radośnie tańczące. Film ten obecnie jest już prawdopodobnie usunięty z serwisu filmowego „YouTube”. Jakiś czas temu pobrałem ten film i dodaję go w załączniku. Autor filmu nie jest mi znany.

Również w czasie pandemii koronawirusa Żydzi tańczyli radośnie na lotnisku Chopina [4] w Warszawie [5] nic nie robiąc sobie z panujących wówczas obostrzeń. Jakby się cieszyli z tragedii milionów ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Oczywiście włos im z głowy nie spadł. Gdyby to byli Polacy, to nasze dzielne służby skutecznie by ich spacyfikowały.

Z kolei kiedy wybuchła wojna na Ukrainie 24 lutego 2022 roku, Żydzi ponownie radośnie tańczyli i cieszyli się, wymachując Ukraińską flagą na lotnisku Okęcie w Warszawie [6]. Czy wojna będąca dramatem dla milionów ludzi to powód do radości?

Z czego więc obecnie cieszą się Żydzi tańczący z gaśnicą, wrażliwi na punkcie antysemityzmu i ich prześladowań? Czy po Ukrainie przyszedł czas na Polskę, a incydent z gaśnicą Posła Brauna jest tego początkiem? Czy to kolejna operacja fałszywej flagi mająca na celu wytworzyć pretekst do określonego działania lub przykryć inny „grubszy incydent”?

Na koniec jeszcze wspomnę, że blisko dwa lata temu w grudniu 2021 roku pojawiły się internecie wzmianki, że Poseł Grzegorz Braun może mieć żydowskie korzenie [7]. Jeśli tak jest faktycznie to dlaczego Poseł Braun dopuścił się tego czynu? Czy jest faktycznie antysemitą czy takie otrzymał zadanie? Jak to mówią „pożyjemy – zobaczymy”. Obyśmy nie podzielili losu Ukrainy.

Autorstwo: Chrobatos
Nadesłano do portalu WolneMedia.net

Przypisy

[1] https://www.facebook.com/ben.yshai.3/videos/1052627109314533?locale=pl_PL

[2] https://www.facebook.com/ben.yshai.3/?locale=pl_PL

[3] https://twitter.com/PKitaDziedzic/status/1734659860313047388

[4] https://wydarzenia.interia.pl/news-warszawa-grupa-zydow-lamala-obostrzenia-na-lotnisku-chopina-,nId,5185453

[5] https://www.youtube.com/watch?v=fTrjCN70SEw

[6] https://www.youtube.com/watch?v=HNdNri-34yk

[7] https://www.salon24.pl/u/mysli-konfederaty/1193082,pradziadek-grzegorza-brauna-zydem-ciekawe-ustalenia


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. janpol 14.12.2023 12:30

  Tak tylko na marginesie: taniec jest u ortodoksyjnych judaistów formą modlitwy, ekstatycznego połączenia się z Bogiem. Podobnie jak u Derwiszów i innych wyznających różne religie ludów. A “gadżety” tu wykorzystywane, jak przypuszczam, są symbolem tego co niepokoi modlących się w tańcu.

 2. Światowid 14.12.2023 14:24

  Autor ma rację – wybryk Brauna śmierdzi prowokacją na 1000 km…

  Tym, co wierzą, że Braun ich “broni” … Nie wszystko złoto, co się świeci, moi drodzy.

  Niby fajnie, NIBY pan Braun pokazał towarzyszom koszernym “spartańskie” “tu jest Polska” itp. itd, nie będzie rabin pluł nam w twarz ni Sejmu nam c_h_a_n_u_c_z_y_ł, prawda?

  Tylko że chanuki wprowadził Lech Kaczyński, jeszcze w 2006, a od 2077 są coroczną “nową świecką tradycją” Knessejmu. Przez wszystkie lata rządów PiS pan Braun był posłem. Wówczas, gdy nie było ryzyka, że podobne wybryki wywołają LAWINĘ KAGAŃCOWYCH USTAW, zaostrzenia kar i orzecznictwa w sprawach “antysemickich” – przez 8 ostatnich lat – pan Braun nie fundował nam takich atrakcji.
  Aż tu nagle, jak tylko do władzy doszła ekipa osób wyznających RELIGIĘ TOLERANCJONIZMU, LGBTyzm, proimigrację i filosemityzm – wtedy pan Braun zdecydował się “bohatersko” bronić ŚWIECKOŚCI PRZESTRZENI PUBLICZNEJ I INSTYTUCJI PAŃSTWOWYCH.

  Nikogo to NIE DZIWI? Bo mnie na przykład cholernie dziwi. Do tego stopnia, że moje zdziwienia i wątpliwości spisałem w tekściku, którego fragment brzmi tak:

  —–
  Oczywiście ambitne „humanistyczne” plany obrony „uciśnionych mniejszości” (które są tworzone na siłę z NICZEGO, czyli z pieniędzy pana Sorosa i importowanego za nie mięsa kolorowych imigrantów, albo z „LGBTQ+”-mięsa płatnych lokalnych „aktywistów i aktywistek”, którym nie robi różnicy, czy udzielają się w lupanarze politycznym, czy erotycznym) wywołają ostry społeczny sprzeciw, który trzeba będzie jakoś spacyfikować. Aby ten sprzeciw spacyfikować należy go skompromitować moralnie (doprowadzić do takich zdarzeń motywowanych anty-politpoprawnymi pobudkami, by obrona motywów stała się, w świetle drastyczności skutków lub naganności samych działań, nie do obrony na gruncie ogólnie przyjętych zasad moralnych – standardowym zdarzeniem tego typu jest pobicie przez „nacjonalistycznych rasistów” biednego kolorowego imigranta albo innej „osoby LGBTQ+”).

  Oczywiście tej grupie, zmierzającej do zaostrzenia w POLINezji politpoprawnego zamordyzmu, prowokacja pana Grzegorza Brauna spadła jak gwiazdka Dawida z chanukowego nieba, niczym BRAUNOWY CUD PURIMOWY. W związku z udanym przedstawieniem pana Grzegorza Brauna POLINezyjskim tubylcom dostaną się następujące cudo-purimowe prezenty:
  —–
  Resztę można doczytać pod tym adresem (POLECAM, jako ODTRUTKĘ na jazgot w okupacyjnych mediach):

  https://swiatowid.video.blog/2023/12/13/braunowy-cud-purimowy-w-ramach-jakich-planow-grzegorz-braun-podpalil-chanukowy-reichstag/

 3. pikpok 14.12.2023 19:37
 4. MasaKalambura 14.12.2023 22:55

  Spróbujmy postawić hipotezę, że jest to jednak ważna poselska interpelacja. Głos sprzeciwu wobec świąt tak absurdalnych w okresie destrukcji Gazowian.

  W Polsce wolnym mediom meinstreamu nie wypada popierać apelu o zaprzestanie mordu na uwięzionych w Palestyńskim metanie cywili. W Gazie. Nad Śródziemiem Semitów.

  Może to skrócenie o jedną lampę chanukija powoduje zakaz odpalenia dziewiątej, środkowej.
  A przynajmniej może takim właśnie apelem pan Braun był raczyć oznaczyć medialnie Sejm Polski. Bo na arenie międzynarodowej wyrażamy częściej opinię żon naszych polityków najważniejszych. I ich specyficznych wspólnych wierzeń będących wypadkową polityczno-społeczną. Zeit Geist. Choć są chlubne wyjątki po każdej ze stron proszących.

  A było to jego, Brauna Grzegorza interpelowanie do Władzy Najwyższej. Boga Izraela, Boga Jedynego, Boga Jezusa syna Maryi, Boga Mojżesza i Muhammada (pokój z nimi wszystkimi). Interpelowanie o działanie Absolutu, bo tak dalej być nie powinno.

  Taki list z prośbą o wstrzymanie błogosławieństwa na miejsce Najświętsze na Ziemi, jedno z Trzech. Na Jeden Dzień. W liczbie Boskiej. A On jako Jedyny steruje czasem w sposób Absolutny i Indywidualny.

  Prośba wołalna o chwilę Gniewu Pańskiego.
  To groźny głos dla wołającego.
  Bo groźni są ci wobec których wołanie to wygłoszono.

  Lecz jednak…
  Jeśli sprawiedliwy to głos przeciwko Semitom Izaaka lub Semitom Iszmaela, to Tylko Najwyższy władzen jest zainterweniować, nie Grzegorz Braun. Temu wolno tylko pokornie prosić. (acz styl to pokory kontrowersyjny)

  A jak zareaguje Najwyższy?
  Można się spodziewać wszystkiego…

  A jak “wszystko”, to “nic” też w to wchodzić może…

 5. wert 15.12.2023 01:22

  Panie, pani, pano czy tam jakie inne ono “Światowid”
  Każdy ma prawo do swojego zdania, w zasadzie w większości się zgadzam ale…”Przez wszystkie lata rządów PiS pan Braun był posłem.” Czy na pewno? Poza tym moim zdaniem {mam prawo swoje zdanie mieć?} Braun powiedział prawdę, twierdząc, że pierwszy raz był naocznym świadkiem tego cyrku, więc po prostu adekwatnie zareagował. Impuls, jak z ped…sko lewacką choinką w sądzie. A zamordystyczna tablica ogłoszeniowa przed chyba teatrem? Póki co, u mnie ma kredyt zaufania, jako na razie, jedyny polityk.
  Bez urazy, pozdr.

 6. Stanlley 15.12.2023 11:46

  Radze wam pozgrywać te filmy. Jak macie chęć cokolwiek zmienić – ze stosownym komentarzem warto wrzucić na Tiktoka. Tam tak łatwo nie banują. Też twitter ma pewną odwilż – więc póki można to też tam.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.