FAA instaluje podwójne drzwi do kabiny pilotów

Opublikowano: 30.07.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1352

Federalna Administracja Lotnictwa (FAA – organ nadzoru lotniczego w USA) zaproponowała nowy przepis wymagający od przewoźników lotniczych wprowadzenia dodatkowego fizycznego zabezpieczenia kabiny pilotów.

FAA uważa – bo tak nakazał nijaki Pete Buttigied, sprawujący funkcję sekretarza transportu – że należy wzmocnić i utrudnić dostęp do kokpitu, uzasadniając to zwiększoną liczbą przypadków „niesubordynacji” wśród pasażerów. Powiedział, że tworzenie takich przepisów jest „ważnym krokiem naprzód”. Nie dopowiedział, do czego tak dążą naprzód…

Jeśli chodzi o rzekomą przyczynę, to cytuje się zwiększoną ilość „agresywnych” zachowań pasażerów, z których zdecydowana większość – stwierdza to sama FAA – dotyczyła niesubordynacji w noszeniu absurdalnych maseczek.

W 2021 roku odnotowano 5981 takich przypadków i po zniesieniu wymaganych maseczek, liczba incydentów gwałtownie spadła. Pomimo tego, prace legislacyjne dalej trwały, bo powoływanie się na „incydenty” przy wprowadzaniu różnorakich przepisów, są jedynie medialnym kamuflażem. Cały ten pomysł będzie oczywiście kosztował pasażerów, którym producenci samolotów i przewoźnicy odpowiednio doliczą do biletów kolejną dodatkową opłatę, jakąś „opłatę bezpiecznego lotu”.

Propozycja, podpisana 27 lipca 2022 r. mówi o „podwójnej barierze do przedziału pilotów”, w którą będzie musiał być wyposażony „każdy nowy samolot wyprodukowany celem przewożenia pasażerów przez amerykańskie linie lotnicze”.

Być może jednak w tym podwójnym zabezpieczeniu jest jednak „podwójne dno”. Uczciwi lekarze i naukowcy wskazują bowiem, że „szczepionki przeciwko COVID-19” wraz z kolejnymi dawkami zwiększają ryzyko chorób psychicznych i szaleńczych zachowań. To, plus planowane wznowienie restrykcji maseczkowo-testowych i rygoru szczepionkowego, może spowodować gwałtowny wzrost agresji wśród pasażerów. Wraz z dwoma boosterami trzeba instalować podwójne drzwi do kabiny, a jak będzie aplikowana szósta dawka „szczepionki”, może przyjdzie pora na potrójne drzwi. Decydenci dokładnie wiedzą co spowodowali i zabezpieczają się…

Z rozrzewnieniem można patrzeć na stare filmy pokazujące dobre czasy… Na przykład w filmie „The Crowded Skies“ z 1960 roku pasażerowie okazują stewardesie swoje bilety dopiero po wygodnym ulokowaniu się w samolocie. Przed wejściem nikt ich nie kontrolował, nie macał, nie kazał ściągać butów, nie prześwietlał, nawet „sprawdzanie” biletu odbywało się przez pobieżne rzucenie okiem, dopiero stewardessa odrywa z książeczki biletowej jedną z kartek. Albo inny film, gdzie pasażer biegnie w ostatniej chwili po płycie lotniska do samolotu, a tam stewardessa na jeszcze przystawionych schodkach wita spóźnialskiego. Ot, stare „nienormalne” czasy, o których należy zapomnieć, bo „idzie nowe”.

Źródło: Bibula.com

8

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.