Epidemia strachu załamała system służby zdrowia

Opublikowano: 31.12.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1387

Jerzy Milewski – ekspert rynku farmaceutycznego i medycznego ocenia, że strategia zwalczania epidemii COVID-19 jest błędna. Ponadto, rozmiary tej epidemii są wyolbrzymiane. Wynika to m.in. z braku sprawnego systemu raportowania danych o zgonach wywołanych zakażeniem SARS-CoV-2. Skupienie się służby zdrowia na pacjentach, u których wykryto koronawirusa doprowadziło do jej załamania. Odwołano wiele zaplanowanych zabiegów, a pacjenci zmagający się z innymi schorzeniami bali się zgłosić do szpitala. Przypomina też swoją opinię nt. szczepionki na SARS-Cov-2, która jest, jego zdaniem, lekiem molekularnym. W związku z tym, należy wobec tego preparatu zachować daleko idącą ostrożność.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.