Eksplozja chorób w Singapurze po zaszczepieniu 81% obywateli

Opublikowano: 16.09.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3541

Potężny wzrost liczby nowych „przypadków” koronawirusa z Wuhan (COVID-19) dotknął Singapur, który jest jednym z najbardziej „w pełni zaszczepionych” krajów na świecie, z około 81-procentowym wskaźnikiem.

Rosnące infekcje spowodowane masowymi szczepieniami utrudniają wysiłki na rzecz ponownego otwarcia kraju, ponieważ „w pełni zaszczepieni” mieszkańcy zalewają szpitale, rozpaczliwie potrzebując tlenu i innych metod leczenia.

W ciągu weekendu liczba pacjentów wymagających tlenu w Singapurze podwoiła się, co pokazuje, że zastrzyki, które nazywają „szczepionkami”, nie zapewniają obiecanej ochrony przed chińską zarazą.

W porównaniu z większością innych krajów Singapur wyjątkowo szybko zaakceptował szczepienia na COVID-19. Jego mieszkańcy ustawili się w kolejce i podwinęli rękawy, by teraz zmierzyć się z konsekwencjami wzmocnienia zależnego od przeciwciał (ADE) i innych uszkodzeń wywołanych przez białka kolcowe.

Raporty wskazują, że wskaźniki szczepień ustabilizowały się, ponieważ zdecydowana większość obywateli Singapuru przyjęła wszystkie dostępne szczepionki, które przeforsował rząd. Widząc ten wzrost liczby nowych infekcji i hospitalizacji, niektórzy ludzie zastanawiają się, jak i dlaczego tak się dzieje.

„Infekcje w weekend stanowiły łącznie ponad 1000 przypadków, co stanowi dziesięciokrotny wzrost w porównaniu z zeszłym miesiącem” – donosi Reuters.

Na podstawie: News.Trust.org
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.