Dwarka – zatopione miasto Śri Kriszny

Opublikowano: 11.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 556

Miasto to zostało zatopione, lub samoistnie pogrążyło się w morskich wodach, jednak istnieje wiele mitologicznych opowieści o zatonięciu miasta Dwarka Śri Kriszny. Dzisiaj wiuelu naukowców, chce odnaleźć powód zatonięcia miasta Dwarka Pana Kryszny. Pandit Indramani Ghansyal wyjaśnia, że ​​istnieją dwa główne powody zatonięcia miasta Dwarka Śri Kryszny. Co skrywa pod wodą miasto sprzed 35 tysięcy lat?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.