Rosyjskie czołgi-żółwie – tajemnicze zjawisko

Opublikowano: 16.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1028

W tym filmie przyjrzymy się dziwnym konstrukcjom i modyfikacjom rosyjskich czołgów, których zdjęcia od pewnego czasu pojawiają się w mediach społecznościowych pod nazwą „Turtle Tanks”, czyli „żółwie czołgi”. Film zawiera zdjęcia pojazdów na polu walki jednak bez żadnych drastycznych scen.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. niecowiedzacy 25.05.2024 01:11

  Nie mogę otworzyć filmiku ale wiem iż najprawdopodobniej chodzi o pasywne zabezpieczenie czołgów ale nie tylko Rosyjskich. Izraelska armia też używa podobnych konstrukcji do detonacji dronów przed właściwym pancerzem, wystarczy przejrzeć strony Izraelskie. Wojna zawsze koryguje założenia konstruktorów i stąd dziwne doraźne rozwiązania.

 2. rozrabiaka 25.05.2024 01:16

  Jeżeli chodzi o czołgi to można by tak kilka zamówić z Czech- mam na myśli te pompowane, najlepiej na hel, tańsze 1000 krotnie od ledwo odpalających abhramsow I przewyższające taktycznie leopardy – 10 krotnie.

 3. Admin WM 25.05.2024 08:30

  @ niecowiedzacy

  Jeżeli występuje chwilowy problem z playerem Invidious, możesz przełączyć go na player YouTube. Przycisk jest w lewym dolnym rogu strony.

 4. rozrabiaka 25.05.2024 10:18

  @admin a ja zgłaszam, że zakładka “junior film” nie przekierowuje na stronę z filmami.

  Polecam “na dnie” norweski, chyba na faktach. Wątek us a

 5. Admin WM 25.05.2024 11:26

  Dziękuję za zwrócenie uwagi. Nie używam wersji mobilnej WM, więc nie zauważyłem linka w menu. Zaraz to naprawię.

 6. rozrabiaka 25.05.2024 11:35

  Super – już jest. Działa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.