Klucze do otchłani

Opublikowano: 16.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 600

Pewna grupa naukowców udostępniła NASA kilka niesamowitych zdjęć antarktycznej zorzy polarnej wyłaniającej się na zewnątrz i wystrzeliwującej w górę przez coś, co wygląda jak ciemnoszary okrągły otwór w pobliżu bieguna południowego. „Te zdjęcia NASA pokazują, że zorze polarne pochodzą z wnętrza Ziemi, że wyrażają się poprzez otwory polarne, a obrazy wskazują bezwzględnie lokalizację południowego otworu polarnego”. Czy organizacje paranaukowe miały rację, twierdząc, że na biegunach znajdują się gigantyczne dziury prowadzące w nieprzeniknioną otchłań? Co ma z tym wspólnego planeta X oraz przepowiednia agarthańskiego króla?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.